T-Mobile od května ruší klasické Twist sady

T-Mobile od května ruší klasické Twist sady

Když Eurotel a T-Mobile začínali s předplacenkami, začali nabízet kompletní sady pro telefonování, ve kterých zákazník našel telefon a SIM kartu s předplaceným tarifem. Tyto sady se staly velkým hitem – zákazník si koupil krabici a o nic víc se nemusel starat, vše potřebné pro telefonování bylo v ní. Také operátoři mohli být spokojení, když našli odbyt zároveň pro službu i telefon. Telefonů v nabídkách přibývalo, ale v sadách nakonec vždy zůstalo jen pár levnějších kousků. Jejich obliba zřejmě klesla a zákazníci si nechtěli vybírat jen z omezeného počtu mobilů.

V únoru přestal své Go sady zahrnující telefon a SIM kartu s předplacenou službou Go nabízet Eurotel. Zákazník si může koupit SIM kartu a nic mu nebrání vybrat si jakýkoli mobil z nabídky operátora. Dřív mohl nákupem Go sady něco málo ušetřit. A ke stejnému kroku se nyní rozhodl i T-Mobile. Od května už nebudou nabízeny klasické Twist sady, SIM kartu a telefon dostanete zvlášť. Samostatná SIM karta vyjde zákazníka na 249 Kč, přičemž bude obsahovat kredit 50 Kč. Telefony budou při společném nákupu s Twist kartou prodávány za zvýhodněné ceny. Sleva zřejmě bude odpovídat ceně samostatné Twist karty.

Stávající sady se budou ještě v průběhu května doprodávat. Hlavní nevýhoda stávajících Twist sad – blokování telefonu pouze pro SIM kartu operátora – už bude pasé. Všechny nabízené telefony budou fungovat i se SIM kartami od konkurence.

Témata článku: Twist

28 komentářů

Nejnovější komentáře

  • fogl, fogl 30. 4. 2006 1:23:20
    no takhle "pochvalně" se můžeš vyjádřit třeba u vás v T-Mobilu, tady by...
  • czbird 27. 4. 2006 17:06:57
    a co to je no simka a no mobil?
  • czbird 27. 4. 2006 17:06:10
    to je krapet zavadejici v dobe, kdy se vetsina lidi bez mobilu neobejde....
Určitě si přečtěte

T-Mobile představil nové datové balíčky pro Twist

T-Mobile představil nové datové balíčky pro Twist

K tomu si přidejte trio balíčků obsahující data i neomezené volání. Dat je ale poskrovnu a jakmile přetáhnete, T-Mobile vám zatne tipec.

28.  8.  2015 | Pospíšil Aleš | 34


komerční sdělení

Komerční sdělení