T-Mobile: On-line informace o stavu běžeckých tratí

On-line informace o aktuálním stavu běžeckých tratí Šumavy a Jizerských hor poskytuje T-Mobile. Prostřednictvím textové zprávy můžete mít v mobilu ihned potřebné aktuální informace.

Pro využití této služby stačí odeslat SMS zprávu v přesně stanoveném tvaru, pro Šumavu BEZKY S XX a pro Jizerské hory BEZKY J XX na číslo 4616. Místo znaků XX do zprávy označíte vybraný sektor tratě, seznam sektorů a podrobnosti o službě jsou dostupné na webových stránkách Šumavy a Jizerských hor. Cena odeslané zprávy je dle tarifu, příchozí zpráva je zpoplatněna částkou 1,50 Kč.

A jak, že služba funguje? Když vyjede rolba na trať, je díky monitorovacímu zařízení propojenému se satelitním pozičním systémem GPS nepřetržitě jasné, kde přesně se nachází. Pokaždé, když rolba projede určitý úsek trati, zobrazí se tato část jako čerstvě upravená stopa a informace je automaticky přenášena do systému SMS služby. Služba je určena pouze zákazníkům sítě T-Mobile.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Informace, Mobil, Stav, Informace o, Monitorovací zařízení

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34