T-Mobile opisuje od konkurence, nabídne NEJ Nonstop

Dnešní den je vskutku naplněn novinkami z kuchyně růžového operátora. Krom rozšíření služeb internetového připojení a zvýhodněného volání do vlastní sítě si pro své zákazníky přichystal T-Mobile ještě jednu novinku. Jedná se neomezené volání a SMSkování na jedno číslo ve vlastní síti za měsíční poplatek - NEJ Nonstop. Ten činí pro tarifní zákazníky 178,50 Kč měsíčně, přičemž aktivace je zdarma, stačí odeslat SMS ve tvaru NEJ A_tel. číslo v národním formátu (bez předvolby +420) na číslo 4603.

Nebo je možné službu aktivovat on-line prostřednictvím Můj T-Mobile, či zavoláním na bezplatné číslo 4603. Změna zvoleného čísla je možná prostřednictvím stejných kanálů za poplatek 113,05 Kč. Zvýhodnění je možné aktivovat ke všem aktuálně nabízeným tarifním programům s měsíčním vyúčtováním s výjimkou internetových tarifů a tarifu T1. Obdobnou službu budou mít od 5. září 2007 k dispozici také zákazníci využívající předplacenou kartu Twist a to za cenu 49 Kč týdně.

Jak jste si možná povšimli, tentokrát se T-Mobile inspiroval u jednoho ze svých konkurentů. Vodafone tuto službu nabízí svým paušálním zákazníkům s vybranými tarify pod názvem Program kamarádi. Výhodou oproti T-Mobilu je možnost zvolit i číslo pevné telefonní linky a do skupiny kamarádů zařadit až 4 čísla ve vlastní síti. V neprospěch Vodafonu zase hovoří nemožnost využívat službu s předplacenou kartou.

Diskuze (17) Další článek: Vodafone nabízí balíček pro školáky

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Bezplatné číslo, Mobil, Konkurence


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62