T-Mobile Osobně: operátor vyšle své obchodní zástupce až k vám domů

T-Mobile Osobně: operátor vyšle své obchodní zástupce až k vám domů

T-Mobile Osobně je nová služba našeho největšího operátora, v rámci které vyšle své prodejní konzultanty přímo k zákazníkům domů. Aby se zamezilo praktikám nevyžádaného podomního projede, budou konzultanti do obcí a objektů chodit pouze se souhlasem majitele, případně starosty.

Operátor chce touto cestou obsloužit stávající zákazníky, kteří to mají daleko na prodejnu, ale také oslovit potenciální nové klienty. Pokud při návštěvě konzultant uzavře se zákazníkem dohodu, její platnost musí být ještě stvrzena následným telefonátem. Zákazník tak bude mít dostatek času vše si v klidu rozmyslet.

T-Mobile zavádí službu jako doplněk ke stávajícím prodejním kanálům. S podobnou službou už má mateřský koncern Deutsche Telekom zkušenosti z jiných zemí. Například na Slovensku se v loňském roce pomocí servisu Telekom Doma podařilo oslovit třetinu domácností. Z uzavřených smluv v domácnostech bylo až 90 % telefonicky potvrzeno.

Lidé si mohou konzultanta také sami objednat, a to prostřednictvím webové stránky služby. Identita všech zástupců T-Mobile Osobně je snadno ověřitelná – jejich jména včetně fotografií lze najít na webové stránce. Konzultanti jsou oblečeni v barvách značky a vybaveni identifikačními kartami. Ode dneška služba funguje na Brněnsku, Plzeňsku, v okrajových oblastech Prahy a Ústí nad Labem. Do konce roku operátor plánuje pokrýt celé území ČR.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zákaznický servis, Podomní prodej

24 komentářů

Nejnovější komentáře

  • mikemiky 19. 4. 2017 20:38:01
    Pozvat domu, zamknout a serezat.
  • petyo 19. 4. 2017 12:23:10
    Šmejdi začímají otevřeně praktikovat obchodní praktiky šmejdů.
  • Jirka1or 19. 4. 2017 8:57:54
    T-Mobile Osobně: operátor vyšle své obchodní zástupce až k vám...
Určitě si přečtěte