T-Mobile podpoří festival Rock for People

Největší český hudební festival Rock for People po loňské premiéře znovu zamíří do Hradce Králové. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou Kaiser Chiefs a The Offspring, kteří se představí na pódiu nesoucím název „t-music stage“. Pro své zákazníky má T-Mobile připravenu řadu lákavých nabídek – lístky za zvýhodněnou cenu, esemeskovou soutěž o vstupenky, speciální t-music zone a další.

t-music, respektive T-Mobile je letos jedním z partnerů festivalu Rock for People, který byl před nedávnem oceněn soškou Anděla od Akademie populární hudby jako česká hudební událost roku 2007. I letos, od 3. do 5. července, se na bývalém letišti v Hradci Králové sejde vybraná muzikantská společnost a fanoušci se mají na co těšit.

„Naše t-music stage se utěšeně naplňuje. Máme radost nejen z hvězd Kaiser Chiefs a The Offspring, ale i z výborně rozběhnuté soutěže pro amatérské kapely. Doufáme, že naši zákazníci ocení řadu nabídek, které jsme pro ně připravili,“ říká Zuzana Kadlečková, manažerka sponzoringu T-Mobile.

Lístky v Bonus katalogu

Pro všechny věrné zákazníky budou v Bonus katalogu připraveny vstupenky na festival. Ty si budou moci účastníci věrnostního programu T-Mobile Bonus pořídit za své nasbírané body.

Další možnost, jak levně nakoupit lístky, čeká na zákazníky T-Mobile v eShopu. Od 1. května jsou tam totiž k dispozici za zvýhodněných 650 korun. Standardní cena v předprodeji ale činí 950 korun; je možné tedy ušetřit 300 korun. K tomu, aby zájemce mohl využít tuto nabídku, potřebuje jediné – být klientem T-Mobile. Jeden zákazník si může koupit pouze jednu vstupenku. Počet lístků za sníženou cenu je limitovaný.

SMS soutěž

Kdo nestihne nákup za zvýhodněnou cenu, nebo by rád ušetřil na vstupném, může zkusit své štěstí v SMS soutěži. Na www.t-music.cz/rockforpeople se budou moci všichni zákazníci T-Mobile utkat o 50 lístků. Na ty nejúspěšnější čekají nejen dvě vstupenky, ale i možnost navštívit zákulisí festivalu včetně setkání s vybranou kapelou.

t-music zone

Kromě samotné t-music Stage, na které vystoupí největší hvězdy festivalu, se T-Mobile postará také o alternativní zábavu návštěvníku Rock for People. Ve speciální t-music zone si budou moci návštěvníci bezplatně zasurfovat prostřednictvím služby Internet 4G. Nebude chybět velmi oblíbený koutek, kde bude možné si dobít nejen baterku telefonu, ale i kredit. Hosté si budou moci dát zápas ve stolním fotbalu nebo si odnést nezbytnou festivalovou výbavu, jako sedáky a pláštěnky.

Zákazníci T-Mobile bude moci využít také bezplatný informační SMS kanál, který bude odběratele zásobovat veškerými novinkami z festivalu.

„Udělej si svůj festival“

Také amatérské kapely mají jedinečnou šanci, jak se dostat na pódium festivalu. Na portálu Stage.cz probíhá soutěž „Udělej si svůj festival“, do které se může zapojit jakákoliv „nepodepsaná“ skupina mající na Stage.cz založený svůj profil.

Prostřednictvím SMS hlasování návštěvníků webu pak vzejde pět nejúspěšnějších kapel, které dostanou možnost zahrát si na některém z pódií Rock for People. Pozor souboj o světla reflektorů končí již 15. května.

Diskuze (3) Další článek: GSmart vyvíjí speciální prostředí pro své komunikátory

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Festival, People, Rock for People, Mobil

Určitě si přečtěte