T-Mobile podpoří festival Rock for People

T-Mobile podpoří festival Rock for People

Největší český hudební festival Rock for People po loňské premiéře znovu zamíří do Hradce Králové. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou Kaiser Chiefs a The Offspring, kteří se představí na pódiu nesoucím název „t-music stage“. Pro své zákazníky má T-Mobile připravenu řadu lákavých nabídek – lístky za zvýhodněnou cenu, esemeskovou soutěž o vstupenky, speciální t-music zone a další.

t-music, respektive T-Mobile je letos jedním z partnerů festivalu Rock for People, který byl před nedávnem oceněn soškou Anděla od Akademie populární hudby jako česká hudební událost roku 2007. I letos, od 3. do 5. července, se na bývalém letišti v Hradci Králové sejde vybraná muzikantská společnost a fanoušci se mají na co těšit.

„Naše t-music stage se utěšeně naplňuje. Máme radost nejen z hvězd Kaiser Chiefs a The Offspring, ale i z výborně rozběhnuté soutěže pro amatérské kapely. Doufáme, že naši zákazníci ocení řadu nabídek, které jsme pro ně připravili,“ říká Zuzana Kadlečková, manažerka sponzoringu T-Mobile.

Lístky v Bonus katalogu

Pro všechny věrné zákazníky budou v Bonus katalogu připraveny vstupenky na festival. Ty si budou moci účastníci věrnostního programu T-Mobile Bonus pořídit za své nasbírané body.

Další možnost, jak levně nakoupit lístky, čeká na zákazníky T-Mobile v eShopu. Od 1. května jsou tam totiž k dispozici za zvýhodněných 650 korun. Standardní cena v předprodeji ale činí 950 korun; je možné tedy ušetřit 300 korun. K tomu, aby zájemce mohl využít tuto nabídku, potřebuje jediné – být klientem T-Mobile. Jeden zákazník si může koupit pouze jednu vstupenku. Počet lístků za sníženou cenu je limitovaný.

SMS soutěž

Kdo nestihne nákup za zvýhodněnou cenu, nebo by rád ušetřil na vstupném, může zkusit své štěstí v SMS soutěži. Na www.t-music.cz/rockforpeople se budou moci všichni zákazníci T-Mobile utkat o 50 lístků. Na ty nejúspěšnější čekají nejen dvě vstupenky, ale i možnost navštívit zákulisí festivalu včetně setkání s vybranou kapelou.

t-music zone

Kromě samotné t-music Stage, na které vystoupí největší hvězdy festivalu, se T-Mobile postará také o alternativní zábavu návštěvníku Rock for People. Ve speciální t-music zone si budou moci návštěvníci bezplatně zasurfovat prostřednictvím služby Internet 4G. Nebude chybět velmi oblíbený koutek, kde bude možné si dobít nejen baterku telefonu, ale i kredit. Hosté si budou moci dát zápas ve stolním fotbalu nebo si odnést nezbytnou festivalovou výbavu, jako sedáky a pláštěnky.

Zákazníci T-Mobile bude moci využít také bezplatný informační SMS kanál, který bude odběratele zásobovat veškerými novinkami z festivalu.

„Udělej si svůj festival“

Také amatérské kapely mají jedinečnou šanci, jak se dostat na pódium festivalu. Na portálu Stage.cz probíhá soutěž „Udělej si svůj festival“, do které se může zapojit jakákoliv „nepodepsaná“ skupina mající na Stage.cz založený svůj profil.

Prostřednictvím SMS hlasování návštěvníků webu pak vzejde pět nejúspěšnějších kapel, které dostanou možnost zahrát si na některém z pódií Rock for People. Pozor souboj o světla reflektorů končí již 15. května.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Festival

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Thalion 9. 5. 2008 10:42:22
    nabídka neplatí pro firemní zákazníky :(
  • Thalion 9. 5. 2008 9:44:44
    Tak už to našli, prý je nutné se přihlásit, jinak to nenabídne.
  • Thalion 9. 5. 2008 9:22:02
    Mluvil jsem s infolinkou T-mobilu a o prodeji se slevou 300 Kč nic nevědí....
Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

** Frekvence pro „městské“ LTE vydražili O2, Vodafone a dva nováčci ** Jmenovitě Poda a Nordic Telecom, který má největší kus spektra ** Cena za frekvence se nelíbila T-Mobilu, a tak se z aukce stáhl

11.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 73

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení