T-Mobile: pojistěte si mobil proti poškození nebo krádeži

T-Mobile: pojistěte si mobil proti poškození nebo krádeži

Od 1. dubna rozšiřuje T-Mobile nabídku doplňkových služeb, zavede možnost pojistit si nový přístroj proti poškození či krádeži a druhou službu – pojištění schopnosti nově pořízený přístroj splácet.

Pojištění „Pro jistotu“ bude dostupné ke všem zařízením zakoupeným v prodejní síti operátora – ať už si jej zákazník pořizuje za plnou cenu, nebo na splátky. Službu půjde sjednat na 6, 12 nebo 24 měsíců a úhrada bude probíhat ve formě měsíčních plateb v rámci měsíčního vyúčtování.

Klepněte pro větší obrázek
Tak to je nemilé, ale pokud máte pojištění od T-Mobile, nemusíte zoufat (obr.: shutterstock.com)

Pojištění se týká poškození či zničení lidmi (včetně neúmyslného poškození či zničení majitelem zařízení) nebo fyzikálními faktory (vlhkost, voda, elektřina) a krádeží. V rámci sjednané doby má zákazník nárok na neomezené množství oprav a až dvě kompletní výměny zařízení. Navíc pojištění nezaniká ani totální škodou, ale pokračuje dále i po výměně přístroje.

Měsíční pojistné se řídí prodejní cenou přístroje:

 • 0 - 4 000 Kč: 49 Kč
 • 4 001 - 7 000 Kč: 99 Kč
 • 7 001 - 10 000 Kč: 149 Kč
 • nad 10 000 Kč: 199 Kč

Doplňková služba „Pro jistotu splácení“ pokrývá riziko pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, hospitalizace a rekonvalescence, které jsou spojené s výpadkem příjmů. Je dostupná všem ve věku 18–65 let, kteří nepobírají starobní či invalidní důchod a nejsou v pracovní neschopnosti, v pravidelné lékařské péči nebo pod lékařským dohledem. I v tomto případě hradí zákazník cenu formou měsíčních plateb ve vyúčtování. Službu lze kdykoliv aktivovat nebo zrušit.

Více informací o službě najdete od 1. dubna na adrese t-mobile.cz/pojisteni.

Témata článku: T-Mobile, Nákup a ceny, Bezpečnost, Hospodaření a finance, LG G Flex, Elektřina, Mobil, Doplňková služba, Měsíční vyúčtování

23 komentářů

Nejnovější komentáře

 • otlemek 26. 3. 2014 22:12:59
  A to je cena za měsíc, rok, jednorázová cena, nebo jak to mám pochopit?
 • audiobullys 26. 3. 2014 12:50:44
  No takze kradez vyloucena.pouze prekonani prekazky.a to ma kazdy doma nebo...
 • sedmej 26. 3. 2014 7:24:56
  Doporučuju jako mnohem výhodnější pojištění Občanské odpovědnosti. Nebo...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení