T-Mobile: porovnejte svoje skóre z javových her

Tisková zpráva: Lahůdka pro soutěživé milovníky Java her Navzájem porovnávat svoje výsledky z Java her a soutěžit o zajímavé ceny umožní zákazníkům T-Mobile nová služba HiScore server. Pro účast v soutěžích HiScore serveru se stačí zaregistrovat na www.hiscore.cz (webová i wapová adresa) nebo přímo v dané hře. Java hry podporující HiScore lze stáhnout na t-zones (na internetu i wapu) nebo pomocí SMS.

Soutěže v Java hrách budou pravidelně vyhlašovány na HiScore serveru. Uživatel po dohrání hry své skóre odešle na HiScore server a pak může sledovat, jak si vede ve srovnání s ostatními účastníky. Pokud se mu podaří dosáhnout vyššího skóre, opět jej odešle a přepíše jím tak to původní. Soutěže budou vyhodnocovány jednak průběžně (například jednou týdně) a také celkově, tedy za celou dobu trvání soutěže.

První soutěž začíná již v pondělí 6. října a potrvá až do 3. listopadu. Celkový vítěz v rámci jedné Java hry si odnese telefon Nokia N-Gage a hru Nokia N-Gage, nejvyšší týdenní výhrou bude balíček tří Java her dle vlastního výběru.

Seznam her včetně cen a telefonů podporujících HiScore spolu s přehledem možných výher a pravidly soutěže lze najít na www.t-mobile.cz/javagamemania.cz a www.hiscore.cz.

Diskuze (9) Další článek: T-Mobile nabízí barevné styly pro Nokie 3650 a 7650 (zatím ještě zdarma)

Témata článku: Nokia N-Gage, Mobil

Určitě si přečtěte