T-Mobile: portál pro hudební nadšence

Mobilní operátor T-Mobile představil před pár dny nové webové stránky www.stage.cz , které jsou součástí portálu www.t-music.cz.

Stránky jsou určené všem hudebním nadšencům, jak z řad posluchačů, tak také muzikantům a kapelám, kteří zde můžou představit svou hudební tvorbu, kariéru či své nejbližší vystoupení.

Návštěvníci si pak mohou bezplatně veškeré hudební ukázky poslechnout a na základě počtu přehrání bude každý měsíc představen nejpopulárnější song. Odměnou pro interpreta, pokud dosud nevydal album u žádného vydavatelství, budou tři nahrávací dny zdarma ve studiu Chicsound.

Navíc deset nejúspěšnějších písniček či klipů, respektive jejich interpretů, bude mít možnost zařadit svůj hit do hudební nabídky T-Mobile. Fanoušci si pak budou moci koupit celý song v internetovém obchodě t-music PLAY! nebo jako uvítací tón či vyzváněcí melodii. Ovšem ani profesionálové nepřijdou zkrátka. Jejich profil bude propojen s jejich písněmi, které T-Mobile nabízí - fulltracky, uvítací a vyzváněcí tóny.

T-Mobile tak jako první operátor v Česku nabízí produkci amatérských hudebníků svým klientům. Navíc skupina či muzikant, který si na Stage.cz založí svůj profil jako 30., 100., 250. a 500. v pořadí, dostane od t-music rovněž poukaz do nahrávacího studia Chicsound, ale tentokrát na pět dní.

Váš názor Další článek: Garmin představil levná širokoúhlá Nüvi

Témata článku: Mobil, Port, Portál


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11