T-Mobile Postman na měsíc zdarma

Až do 30. března můžete využít nabídku T-Mobilu na odpuštění měsíčního poplatku u služby Postm@n, a to u obou placených variant. Postm@n je nedávno představená služba, která vám přepošle e-maily rovnou na displej vašeho telefonu. Postm@n se rozděluje do tří tarifních pásem:

 SMSDlouhé SMSMMS
Co:160 znaků478 znaků1000 znaků + přílohy
Jak:Obsahuje adresu odesílatele, předmět, textObsahuje adresu odesílatele, předmět, text (1-3 SMS dle typu telefonu)Obsahuje e-mail včetně příloh(obrázky, audio, video, dokumenty *.doc, *.xls, *.pdf), HTML e-maily jsou převáděny na text
Možnost odpovědětVšechny telefony - SMSVšechny telefony - SMSSMS/MMS telefony
Za kolik měsíčně:Zdarmapři aktivaci do 30. března první paušál zdarma
22,61 Kč58,31 Kč

Speciální možnost představuje přístup k účtům elektronické pošty prostřednictvím mobilních klientů komunikujících přes protokol POP3. Zákazníci s aktivovanými datovými zvýhodněními Surf+, respektive Twist Surf+ mají při využívání služby Postm@n (a specifickém nastavení klientů v telefonu) veškerý emailový provoz s výjimkou příloh bezplatný. Zvýhodnění Surf&Mail+ zůstává i nadále k dispozici beze změn.

Nastavení služby lze provést pomocí on-line rozhraní Můj T-Mobile. Podmínky pro využívání Postm@na naleznete zde. Více informací najdete na speciálních webových stránkách t-mobile.cz/postman.

Diskuze (7) Další článek: Mio Moov a jeho nevšední aktivní držák

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Měsíc, Mobil, Představená služba

Určitě si přečtěte