T-Mobile Postm@n: doručovatel e-mailů do vašeho mobilu

Před několika dny jsme vám přinesli informace o možnosti měsíčního využití internetových zvýhodnění zdarma u T-Mobile. V textu zprávy jste se mohli dozvědět o chystané službě Postm@n, která měla být spuštěna podle původního plánu už 12. února, ale na řadu přichází až od 1. března. Postm@n vám doručí příchozí emaily až do vašeho telefonu, tedy bez asistence počítače. Služba bude nabízena ve třech variantách a využijí ji předplacení i paušální zákazníci operátora.

Základní varianta Postm@na bude bezplatná a na váš telefon doručí hlavičku emailu a začátek obsahu zprávy formou textové zprávy. 19 Kč bude již měsíční poplatek u druhé varianty a email bude rozložen přes několik SMS zpráv, takže o většinu textu nepřijdete. Třetí možností je Postm@n MMS, který vám přepošle email prostřednictvím multimediální zprávy a nepřijdete tak ani o přílohy emailu (obrázky, zvukové soubory, dokumenty PDF, MS Word). Měsíční poplatek u tohoto druhu služby bude 49 Kč.

Speciální možnost představuje přístup k účtům elektronické pošty prostřednictvím mobilních klientů komunikujících přes protokol POP3. Zákazníci s aktivovanými datovými zvýhodněními Surf+, respektive Twist Surf+ mají při využívání služby Postm@n a specifickém nastavení klientů v telefonu veškerý emailový provoz s výjimkou příloh bezplatný. Zvýhodnění Surf&Mail+ zůstává i nadále k dispozici beze změn. Více informací o nastavení bude k dispozici až po spuštění služby.

Maximální denní příjem zpráv je 400. Na všechny emaily půjde odpovědět přímo z telefonu přes SMS či MMS za běžnou cenu dle používaného tarifu. Nastavit si půjde přeposílání z několika emailových schránek, ale denní limit je určen pro všechny dohromady. Aktivace a administrace bude zprovozněna v on-line sekci Můj T-Mobile. Více informací se od počátku března dozvíte přímo z webové adresy www.t-mobile.cz/postman.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, E-mail, Mail, Obsah zprávy, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34