T-Mobile Postm@n: doručovatel e-mailů do vašeho mobilu

Před několika dny jsme vám přinesli informace o možnosti měsíčního využití internetových zvýhodnění zdarma u T-Mobile. V textu zprávy jste se mohli dozvědět o chystané službě Postm@n, která měla být spuštěna podle původního plánu už 12. února, ale na řadu přichází až od 1. března. Postm@n vám doručí příchozí emaily až do vašeho telefonu, tedy bez asistence počítače. Služba bude nabízena ve třech variantách a využijí ji předplacení i paušální zákazníci operátora.

Základní varianta Postm@na bude bezplatná a na váš telefon doručí hlavičku emailu a začátek obsahu zprávy formou textové zprávy. 19 Kč bude již měsíční poplatek u druhé varianty a email bude rozložen přes několik SMS zpráv, takže o většinu textu nepřijdete. Třetí možností je Postm@n MMS, který vám přepošle email prostřednictvím multimediální zprávy a nepřijdete tak ani o přílohy emailu (obrázky, zvukové soubory, dokumenty PDF, MS Word). Měsíční poplatek u tohoto druhu služby bude 49 Kč.

Speciální možnost představuje přístup k účtům elektronické pošty prostřednictvím mobilních klientů komunikujících přes protokol POP3. Zákazníci s aktivovanými datovými zvýhodněními Surf+, respektive Twist Surf+ mají při využívání služby Postm@n a specifickém nastavení klientů v telefonu veškerý emailový provoz s výjimkou příloh bezplatný. Zvýhodnění Surf&Mail+ zůstává i nadále k dispozici beze změn. Více informací o nastavení bude k dispozici až po spuštění služby.

Maximální denní příjem zpráv je 400. Na všechny emaily půjde odpovědět přímo z telefonu přes SMS či MMS za běžnou cenu dle používaného tarifu. Nastavit si půjde přeposílání z několika emailových schránek, ale denní limit je určen pro všechny dohromady. Aktivace a administrace bude zprovozněna v on-line sekci Můj T-Mobile. Více informací se od počátku března dozvíte přímo z webové adresy www.t-mobile.cz/postman.

Diskuze (24) Další článek: Poplatky u lékaře můžeme hradit přes SMS

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, E-mail, Mobil, Obsah zprávy, Mail

Určitě si přečtěte