T-Mobile představuje datové služby v ostravském data showroomu

Jedinečnou možnost vyzkoušet si v praxi datové služby T-Mobile mají již také zákazníci z Ostravy a okolí. Ostravské datové centrum (data showroom) dnes oficiálně představili zástupci T-Mobile, a to krátce po otevření prvního zařízení tohoto druhu v Praze. Zájemci nejenom z řad firemní klientely se tak mohou seznámit s komplexní nabídkou služeb, které přinášejí do podnikání a do života vůbec opravdovou mobilitu.

Tip: přečtěte si článek Vyzkoušejte si služby T-Mobilu na vlastní kůži, který se data showroomům věnuje podrobně.

„Na spokojenosti zákazníka se podílí více faktorů než jenom nabídka nových služeb. Těmito faktory jsou míra poskytované péče, individuální přístup či flexibilita. Z tohoto přesvědčení vznikla myšlenka vybudovat datová centra, a poskytnout tak našim zákazníkům možnost, aby si služby sami vyzkoušeli a například se poradili s našimi odborníky nad nejvhodnějším řešením pro svoji firmu,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile.

Koncepce datových center

Zájemce o službu T-Mobile si dosud mohl udělat představu o aplikaci té které služby pouze z tištěných materiálů či internetu; s jejím nastavením pak mohli pomoci operátoři speciální datové infolinky (4684). Takto získaná představa nutně nemusela být vždy úplná; proto se T-Mobile rozhodl vybudovat předváděcí datová centra, kde mají zákazníci jedinečnou možnost si služby vyzkoušet v praxi. Produktů, které T-Mobile nabízí, je totiž velké množství a řada z nich – zejména z oblasti datových služeb – patří ke složitějším.

Témata článku: Showroom, Data, Mobil, Show

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 375:  Xiaomi má v Praze showroom a Huawei rozdává tripod-selfie klacky

Týden mobilně 375: Xiaomi má v Praze showroom a Huawei rozdává tripod-selfie klacky

** Ukážeme vám bonus pack, který dostanete k Huawei P10 ** Kam nás posouvá pražský Xiaomi Concept Space? ** Chybět nemůže ani Mobilní pavlač s výběrem toho nej z uplynulého týdne

18.  3.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 29

Výkladní skříň českého LG? Nový showroom hledejte na Harfě

Výkladní skříň českého LG? Nový showroom hledejte na Harfě

22.  8.  2014 | Kůžel Filip, tisková zpráva | 2

Samsung otevřel nový showroom v centru Prahy

Samsung otevřel nový showroom v centru Prahy

19.  11.  2008 | Kůžel Filip | 13