T-Mobile představuje datové služby v ostravském data showroomu

Jedinečnou možnost vyzkoušet si v praxi datové služby T-Mobile mají již také zákazníci z Ostravy a okolí. Ostravské datové centrum (data showroom) dnes oficiálně představili zástupci T-Mobile, a to krátce po otevření prvního zařízení tohoto druhu v Praze. Zájemci nejenom z řad firemní klientely se tak mohou seznámit s komplexní nabídkou služeb, které přinášejí do podnikání a do života vůbec opravdovou mobilitu.

Tip: přečtěte si článek Vyzkoušejte si služby T-Mobilu na vlastní kůži, který se data showroomům věnuje podrobně.

„Na spokojenosti zákazníka se podílí více faktorů než jenom nabídka nových služeb. Těmito faktory jsou míra poskytované péče, individuální přístup či flexibilita. Z tohoto přesvědčení vznikla myšlenka vybudovat datová centra, a poskytnout tak našim zákazníkům možnost, aby si služby sami vyzkoušeli a například se poradili s našimi odborníky nad nejvhodnějším řešením pro svoji firmu,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile.

Koncepce datových center

Zájemce o službu T-Mobile si dosud mohl udělat představu o aplikaci té které služby pouze z tištěných materiálů či internetu; s jejím nastavením pak mohli pomoci operátoři speciální datové infolinky (4684). Takto získaná představa nutně nemusela být vždy úplná; proto se T-Mobile rozhodl vybudovat předváděcí datová centra, kde mají zákazníci jedinečnou možnost si služby vyzkoušet v praxi. Produktů, které T-Mobile nabízí, je totiž velké množství a řada z nich – zejména z oblasti datových služeb – patří ke složitějším.

Diskuze (2) Další článek: Sony Ericsson T610 a T310 budou i u Eurotelu

Témata článku: Showroom, Mobil, Show, Data

Určitě si přečtěte