T-Mobile: přenositelnost za korunu, pro Twisty dražší

T-Mobile dnes prozradil ceny, které svým zákazníkům bude od 15. ledna účtovat za přenositelnost mobilních čísel. Níže najdete kompletní tiskovou zprávu, zde je z ní to nejdůležitější:

 • Přechod na smlouvu na dobu neurčitou: 1 Kč
 • Přechod na smlouvu na dobu určitou: 1 Kč plus bonusový balíček
 • Přechod na předplacenou kartu Twist: 499 Kč s kreditem 300 Kč

Tyto ceny jsou platné do konce března. Nepodařilo se nám zjistit, jaké ceny T-Mobile plánuje účtovat po ukončení této akce, je možné, že zatím ještě nejsou stanoveny.

Eurotel už dříve oznámil, že pro jeho zákazníky bude přenositelnost zdarma, Oskar se zatím cenou nepochlubil.


Tisková zpráva

Bonusové balíčky nejen pro nové, ale i stávající zákazníky

 • Vyberte si volné minuty, volné SMS nebo surfování zdarma
 • Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky, kteří aktivují novou SIM kartu, prodlouží smlouvu či přejdou z Twistu na paušál
 • Cena za přenesení čísla pro paušální zákazníky: do 31.3.2006 pouhá koruna
Praha 10. ledna 2006 – Od 15.ledna mohou zákazníci přejít k T-Mobile, a ponechat si své původní číslo. Do 31.3.2006 za přenesení čísla zaplatí tarifní zákazníci symbolickou korunu a navíc získají bonus podle vlastního výběru. Cena aktivace je u T-Mobile již zahrnuta v ceně přenesení čísla[1]. Nabídka bonusových balíčků je určena nejen pro nové, ale i stávající zákazníky. Každý, kdo si aktivuje či prodlouží Účastnickou smlouvu na dobu určitou, či se rozhodne přejít z jakékoli předplacené služby na některý z tarifních programů, si bude moci zvolit jeden ze tří typů „odměn“: balíček volných minut navíc po dobu 12 měsíců, 100 volných SMS měsíčně navíc po dobu 24 měsíců či „surfování“ zdarma po dobu 3 měsíců. Pokud zákazník zatím nechce využívat tarifní program, může přenést své číslo a používat předplacenou službu Twist. Pro tyto zákazníky je připraven speciální balíček „Přecházím na Twist“ za 499 Kč s počátečním kreditem 300 Kč.

Nabídka pro zákazníky se smlouvou na dobu určitou

Všichni noví zákazníci, kteří se v období 15.1. – 31.3.2006 rozhodnou nově uzavřít s T-Mobile Účastnickou smlouvu na dobu určitou, či stávající zákazníci T-Mobile, kteří prodlouží svou smlouvu na dva roky, nebo přejdou z Twistu na tento typ smlouvy, budou za své rozhodnutí odměněni bonusovým balíčkem dle vlastního výběru:

 • volné minuty do všech domácích sítí navíc po dobu 12 měsíců
 • volné SMS do všech mobilních sítí v ČR navíc po dobu 24 měsíců
 • tarifní zvýhodnění Internet+ zdarma po dobu 3 měsíců.

Velikost balíčku volných minut je závislá na zvoleném tarifu; zákazníci mohou získat až 80 % volných jednotek navíc. Při volbě balíčku volných SMS získá zákazník 100 volných SMS měsíčně navíc na dobu dvou let. V závislosti na ceně SMS ve zvoleném tarifu zákazník může celkem za měsíc ušetřit až 202,00 Kč (vč. DPH). Pokud se tedy zákazník měsíčně „vejde“ do 100 textových zpráv, má prakticky SMS provoz po dobu trvání své smlouvy zdarma. Ti, co se rozhodnou pro 100% slevu na paušál pro tarifní zvýhodnění Internet+, budou po dobu 3 měsíců používat bez omezení datové přenosy prostřednictvím GPRS/EDGE a ušetří celkem 2495,43 Kč (vč. DPH).

Množství volných jednotek pro určité tarify je uvedeno v následující tabulce:

Tarify Volné minuty do všech sítí v ČR (12 měsíců) Volné SMS do všech mobilních sítí v ČR (24 měsíců) Internet + (3 měsíce)
T 30/ T 30 HIT, e30+10, Tarif Student 10 100 Měsíční paušál zdarma
T 80/ T 80 HIT, e80+20, Profi 100, Profi 100 HIT 40 100 Měsíční paušál zdarma
T 250/ T 250 HIT, e250+50 200 100 Měsíční paušál zdarma
T 600/ T 600 HIT 300 100 Měsíční paušál zdarma
 • Vybraný bonus není možné během jeho platnosti vyměnit za jiný.
 • Volné minuty navíc se čerpají po spotřebování všech volných minut.
 • Při převodu smlouvy nárok na bonus zaniká.
 • Po vypršení doby platnosti bude slevový balíček automaticky deaktivován. Tarifní zvýhodnění Internet+ zůstává aktivní a je dále zpoplatňováno podle platného ceníku.

Nabídka pro zákazníky s předplacenou kartou

Existuje řada zákazníků, kteří chtějí přenést své oblíbené telefonní číslo, a přitom budou i nadále preferovat předplacenou službu. Pro tyto zájemce je připraven speciální balíček „Přecházím na Twist“ za 499 Kč, obsahující počáteční kredit 300 Kč.

Diskuze (42) Další článek: VoipStunt: volejte na slovenskou pevnou linku zdarma

Témata článku: Twist, Mobil, Přenos, Bonusový balíček, Pouhá koruna


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34