T-Mobile přidá ke smlouvě Twist sadu jako dárek

Pro všechny zájemce, kteří se T-Mobilu po 21. lednu upíší na dva roky, má operátor připraven od dárek v podobě kompletní předplacené sady Twist. Jedná se o komplet v podobě mobilního telefonu Samsung SGH-C140 a SIM karty s počátečním kreditem 10 Kč. Na tuto SIM je dále možné získat bonus 100 Kč při prvním dobití, stačí dobít kredit v minimální výši 200 Kč. A jelikož je to zároveň minimální částka, kterou si lze na Twist kartu dobít, nemusíte si pro získání bezplatného kreditu nic pamatovat ani aktivovat, kredit je připsán automaticky.

Klepněte pro větší obrázek
Samsung SGH-C140 se v Twist sadě prodává za 1 299 Kč

Akční nabídku mohou využít všichni zájemci, kteří uzavřou smlouvu na dobu určitou (2 roky), přejdou z Twistu na paušál nebo přenesou své číslo od jiného operátora. Twist sadu se Samsungem si odnesou noví uživatelé nejen kreditních a minutových tarifů (kromě Kreditu 150 a T1), ale i Bav se a Mých5. Samsung SGH-C140 je ideální mobil pro nenáročné uživatele, kteří potřebují především volat a posílat SMS. Klasický design, pogumovaná a podsvícená klávesnice s velmi jednoduchým ovládáním dělají z tohoto přístroje ideální dárek pro děti či starší uživatele. Do paměti telefonu se vejde až 500 kontaktů, nechybí barevný displej, kalkulačka, kalendář či WAP.

Twist sadu zdarma získají zákazníci hned při podpisu smlouvy na značkových prodejnách T-Mobile. Pokud smlouvu uzavřou přes zákaznické centrum na 800 73 73 73 nebo 603 603 603, v eShopu či u některého z prodejců služeb T-Mobile, bude jim doručena poštou spolu se smlouvou a objednaným zbožím. Nabídka platí od 21. ledna do vyčerpání zásob.

Diskuze (18) Další článek: Kterak geocaching zachránil dva životy

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Dárek, Ideální dárek, Klasický design, Mobil, Sad

Určitě si přečtěte