T-Mobile přináší aktuální zpravodajství z Iráku

  • Infokanály sítě T-Mobile se věnují aktuálnímu zpravodajství o irácké krizi
  • Podstatně rozšířené zpravodajství T-Mobile SMS a Audio Info
  • Zvláštní sekce t-zones WAP

Praha, 20. března 2003 – Od 20. 3. mohou být zákazníci T-Mobile neustále informováni o nejdůležitější události těchto dnů – irácké krizi. Podstatná část stávajícího infokanálu +NEWS je věnována aktuálnímu zpravodajství o vývoji v této oblasti, o totéž téma je rozšířena nabídka WAP portálu na t-zones.

Informace týkající se irácké krize budou tvořit podstatnou část - přibližně 70 procent - zpravodajství na stávajícím kanálu +NEWS. Část těchto zpráv bude doplněna odkazem na soubor  Audio Info. Zákazník se tak dozví další informace týkající se aktuální zprávy obdržené formou SMS; může například vyslechnout reálný zvukový záznam vyjádření politické osobnosti či komentátora k dané problematice.

V průběhu dnešního dne bude WAP na  portále t-zones rozšířen v kategoriích Aktuálně a t-news o nový odkaz „Irácká krize“. V obou kategoriích bude tento link na první pozici nabídky. Kliknutím na odkaz se zákazník dostane na on-line monitoring týkající se dění v Iráku s možností listovat ve starších odkazech.

Zpravodajství je čerpáno ze zdrojů České tiskové kanceláře a zpravodajského serveru iDNES.

Aktuální zpravodajství může využívat každý zákazník T-Mobile, jehož telefon podporuje technologii WAP. Zájemce může získat jak jednorázovou informaci (T-Mobile Info), tak si objednat průběžné zasílání zpráv (T-Mobile Info Plus). Další informace o službách T-Mobile získáte na www.t-mobile.cz.

Diskuze (82) Další článek: Wanda - když chcete mít vše v jednom

Témata článku: Akt, Mobil, Irák

Určitě si přečtěte