T-Mobile přináší do mobilu služby portálů Seznam.cz a Rajče.net

Od včerejška přináší T-Mobile svým zákazníkům přímo do mobilu vybrané služby portálů Seznam.cz a Rajče.net. Díky této spolupráci mohou zákazníci růžového operátora nyní zamířit na oba servery pohodlně přímo ze svého mobilu, ať už jsou kdekoli. Vše najdou na portálech t-zones a web´n´walk, kde se nabídka rozrostla zejména o následující služby Seznamu: E-mail, Firmy, Mapy, Novinky.cz, Zboží.cz, Lidé.cz, Sreality, Slovník, Encyklopedie, Obrázky, TV Program a Sport. Další jsou přístupné přes vyhledávání a související nabídky. Rajče.net v mobilu lze využít pro pohodlné sdílení digitálních snímků, které lze dle vlastního uvážení zpřístupnit ostatním. Každou fotku je rovněž možné uložit i jako tapetu upravenou přesně pro daný mobil. Mobilní přístup k internetu ale není zadarmo, kdo na něj chce chodit a nedostat infarkt při kontrole faktury, ten si musí aktivovat balíček.

Klepněte pro větší obrázek
Sdílení fotografií, rychlé webové vyhledávání, podrobné mapy, slovníky, encyklopedie, aktuální zpravodajství, přístup k e-mailům a mnoho dalšího nově na portálech web´n´walk a t-zones

Paušální zákazníci mohou využít datová zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, která umožňují neomezené surfování na internetu v mobilu na wapovém portálu t-zones. Na portálu web´n´walk pak prostřednictvím javové aplikace web´n´walk light, vycházející z oblíbené Opery Mini. Všechny stránky jsou optimalizovány a komprimovány ještě před načtením do telefonu, jejich prohlížení je proto poměrně rychlé a pohodlné. Zvýhodnění Surf+ vyjde na 117,81 Kč měsíčně, vyšší varianta pokrývající také neomezené stahování e-mailů stojí 236,81 Kč. Pro uživatele předplacených služeb Twist je připraveno datové zvýhodnění Surf+, které nabízí neomezené brouzdání po internetu prostřednictvím web´n´walk light za týdenní poplatek 39 Kč.

Diskuze (3) Další článek: Kupte si Art Phone budku a přispějte na dobrou věc

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Seznam.cz, Seznam, Mobil, Portál, Port

Určitě si přečtěte