T-Mobile přináší nové řešení pro mobilní kancelář

Společnosti Research in Motion, IBM a T-Mobile dnes představily novinku na poli firemních mobilních aplikací. Zákazníci T-Mobile od nynějška mohou spolu s BlackBerry využívat Lotus Notes 8 i v českém jazyce. Při koupi koncového zařízení BlackBerry klienti navíc mají možnost zdarma si stáhnout aplikaci BlackBerry Professional Software, jež po instalaci na firemní e-mailový server zajišťuje synchronizaci všech zpráv i ostatních dat.

Součástí nabídky je jedna bezplatná uživatelská licence, další až do podporovaného počtu třiceti uživatelů na jednu instalaci lze snadno objednat. BlackBerry Professional Software je redukovanou verzí standardního BlackBerry Enterprise Serveru (BES). Lze jej mnohem snáze instalovat i spravovat, všechny osvědčené vlastnosti plnohodnotného řešení však zůstaly zachovány, včetně silného zabezpečení a podpory IT politik. Toto řešení je vhodné zejména pro menší a střední firmy, jimž usnadní a zlevní implementaci BlackBerry. Při dosažení početního limitu je možné provést upgrade na plný BES.

BlackBerry využívající novou verzi Lotus Notes 8 přináší plnou integraci osobního pracovního prostředí, včetně tzv. instant messagingu, s podnikovými aplikacemi. BlackBerry podporuje také produkty Lotus Quickr a Lotus Connections. Aplikace Lotus Notes 8 je nyní dostupná také v české lokalizaci.

BlackBerry je řešení bezdrátové komunikace určené pro mobilní profesionály, malé i středně velké podniky. Umožňuje rychle a snadno vyřizovat obchodní i soukromou komunikaci na cestách. Kromě základních služeb existuje pro firemní uživatele možnost rozšíření o kalendář, přístup na internet a intranet i možnost přístupu k dalším firemním datům. T-Mobile zákazníkům BlackBerry nabízí již od roku 2005.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Řešení, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34