T-Mobile přináší nové řešení pro mobilní kancelář

Společnosti Research in Motion, IBM a T-Mobile dnes představily novinku na poli firemních mobilních aplikací. Zákazníci T-Mobile od nynějška mohou spolu s BlackBerry využívat Lotus Notes 8 i v českém jazyce. Při koupi koncového zařízení BlackBerry klienti navíc mají možnost zdarma si stáhnout aplikaci BlackBerry Professional Software, jež po instalaci na firemní e-mailový server zajišťuje synchronizaci všech zpráv i ostatních dat.

Součástí nabídky je jedna bezplatná uživatelská licence, další až do podporovaného počtu třiceti uživatelů na jednu instalaci lze snadno objednat. BlackBerry Professional Software je redukovanou verzí standardního BlackBerry Enterprise Serveru (BES). Lze jej mnohem snáze instalovat i spravovat, všechny osvědčené vlastnosti plnohodnotného řešení však zůstaly zachovány, včetně silného zabezpečení a podpory IT politik. Toto řešení je vhodné zejména pro menší a střední firmy, jimž usnadní a zlevní implementaci BlackBerry. Při dosažení početního limitu je možné provést upgrade na plný BES.

BlackBerry využívající novou verzi Lotus Notes 8 přináší plnou integraci osobního pracovního prostředí, včetně tzv. instant messagingu, s podnikovými aplikacemi. BlackBerry podporuje také produkty Lotus Quickr a Lotus Connections. Aplikace Lotus Notes 8 je nyní dostupná také v české lokalizaci.

BlackBerry je řešení bezdrátové komunikace určené pro mobilní profesionály, malé i středně velké podniky. Umožňuje rychle a snadno vyřizovat obchodní i soukromou komunikaci na cestách. Kromě základních služeb existuje pro firemní uživatele možnost rozšíření o kalendář, přístup na internet a intranet i možnost přístupu k dalším firemním datům. T-Mobile zákazníkům BlackBerry nabízí již od roku 2005.

Váš názor Další článek: Většina lidí už někomu tajně četla SMS. Jak jste na tom vy?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nové řešení, Řešení, Silné zabezpečení, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15