T-Mobile přinese revoluční myFaves

T-Mobile nás pozval na tiskovou konferenci, kde hodlá uvést službu, která jeho zákazníkům „umožní být jednoduše v kontaktu se svými blízkými“. Z textu pozvánky je možné vytušit, že půjde o službu myFaves (zkomolenina a zkrácenina výrazu „my favourites“, tedy „mí oblíbení). Ta je úspěšná v USA a sousedním Německu, 16. října bude představena také její česká mutace.

Služba myFaves by mohla být prvním náznakem tzv. rodinných tarifů na našem území. V jednotlivých zemích, kde již funguje, funguje za různých podmínek. Ve Spojených státech amerických je například možné za 70 dolarů koupit „myFaves for Families 700“, tedy 700 volných minut sdílených pro dvě telefonní čísla (dvě mobilní linky). Oba uživatelé si mohou vybrat jakýchkoliv pět čísel (tedy nejen ve vlastní síti), na která budou volat neomezeně a jako bonus je zde neomezené volání o víkendech. Na stejném principu je založeno i šest individuálních myFaves tarifů s cenou od 40 do 140 dolarů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kdo bude ve vašich pěti oblíbených? Pro myFaves je upraveno i prostředí telefonů

Český T-Mobile se za daných tržních podmínek pravděpodobně nebude chovat takto velkoryse, o jeho konkrétní nabídce se však dozvíme až příští úterý. Představí T-Mobile myFaves jako doplněk ke stávajícím tarifům, nebo rovnou jako novou řadu tarifů?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Česká mutace, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34