T-Mobile prodává ve svém e-shopu vstupenky na Rock for People za nižší cenu

T-Mobile ve svém e-shopu připravil speciální nabídku pro své zákazníky, kteří si nyní mohou exkluzivně zakoupit vstupenky na hudební festival Rock for People, který se koná 3. – 5. července v Hradci Králové. Cena jedné vstupenky je 650 Kč (standardní cena přitom je 950 Kč).

Limitovaná nabídka je určena výhradně pro zákazníky tohoto mobilního operátora, kteří ji najdou v e-shopu pod sekcí „Speciální nabídky“ po přihlášení. Ostatním návštěvníkům stránek se tato možnost koupě nezobrazí.

Nabídka vstupenek platí pouze do vyprodání zásob. Každý zákazník může zakoupit pouze jednu vstupenku za zvýhodněnou cenu. Více informací naleznete na specializovaných stránkách věnovaných tomuto hudebnímu festivalu www.t-music.cz/rockforpeople.

Pokud jste členy věrnostního programu T-Mobile Bonus, můžete své nastřádané body směnit taktéž za vstupenku na tento festival. Za 2520 bodů lze lístek získat za pouhou korunu (objednávkový kód: 010808103), jestliže tolik bodů na účtu nemáte, postačí vám 1560 bodů a vstup na festival je váš za 460 Kč (objednávka probíhá pod transakčním kódem: 010808104). Objednávka odměny probíhá nejrychleji pomocí textové zprávy ve tvaru BON_kód odměny_počet kusů, kterou je zapotřebí odeslat na bezplatné telefonní číslo 4603.

Diskuze (2) Další článek: Nechte si platit za reklamu v mobilu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Rock for People, Mobil, People, Vstup, Vstupenky, E-shop, Limitovaná nabídka

Určitě si přečtěte