T-Mobile prodává ve svém e-shopu vstupenky na Rock for People za nižší cenu

T-Mobile ve svém e-shopu připravil speciální nabídku pro své zákazníky, kteří si nyní mohou exkluzivně zakoupit vstupenky na hudební festival Rock for People, který se koná 3. – 5. července v Hradci Králové. Cena jedné vstupenky je 650 Kč (standardní cena přitom je 950 Kč).

Limitovaná nabídka je určena výhradně pro zákazníky tohoto mobilního operátora, kteří ji najdou v e-shopu pod sekcí „Speciální nabídky“ po přihlášení. Ostatním návštěvníkům stránek se tato možnost koupě nezobrazí.

Nabídka vstupenek platí pouze do vyprodání zásob. Každý zákazník může zakoupit pouze jednu vstupenku za zvýhodněnou cenu. Více informací naleznete na specializovaných stránkách věnovaných tomuto hudebnímu festivalu www.t-music.cz/rockforpeople.

Pokud jste členy věrnostního programu T-Mobile Bonus, můžete své nastřádané body směnit taktéž za vstupenku na tento festival. Za 2520 bodů lze lístek získat za pouhou korunu (objednávkový kód: 010808103), jestliže tolik bodů na účtu nemáte, postačí vám 1560 bodů a vstup na festival je váš za 460 Kč (objednávka probíhá pod transakčním kódem: 010808104). Objednávka odměny probíhá nejrychleji pomocí textové zprávy ve tvaru BON_kód odměny_počet kusů, kterou je zapotřebí odeslat na bezplatné telefonní číslo 4603.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, E-shop, Limitovaná nabídka, People, Vstup, Mobil, Vstupenky, Rock for People

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34