T-Mobile prodává Wi-Fi routery

Nabídku T-Mobilu obohatilo během února poněkud nezvyklé zařízení – ani telefon, ani komunikátor, ani datové karta nebo modem. T-Mobile začal prodávat Wi-Fi router pro vytvoření lokální Wi-Fi sítě. To se může hodit jak v domácnosti, tak ve firmě. Operátor nový produkt nabízí pod názvem 4G Router a pochopitelně jej doporučuje všem zákazníkům služby Internet 4G, kteří chtějí své internetové připojení sdílet na více počítačích.

Wi-Fi routerů existuje celá řada, T-Mobile vsadil na kvalitní router Asus WL-500gP s dobrým poměrem ceny a výkonu. Pracuje s Wi-Fi 802.11 b/g, má pět ethernetových zásuvek (RJ45) a navíc také dva USB porty pro připojení tiskárny nebo webkamery. Samozřejmostí je zabezpečení WPA nebo WEP, router je dále vybaven firewallem, tiskovým a souborovým serverem. Dosah lze zvýšit výměnou externí antény.

Router T-Mobile nabízí za cenu 3 599 Kč. Stejný router lze na internetu sehnat za tři tisíce, ale pokud byste snad měli nějaké problémy s připojením nebo nastavením routeru, operátor vám pochopitelně v tomto případě moc nepomůže. Zato v balení routeru T-Mobilu dostanete rovnou poukaz na servisní pomoc od servisní firmy Autocont.

Diskuze (22) Další článek: O2 Pohoda Simple: kredit zdarma navíc

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Wi-Fi, Wi-fi router, Rout, Router, Mobil

Určitě si přečtěte