T-Mobile proti Českému Telecomu: 3 měsíce Pevná+ zdarma

Český Telecom nabízí během února a března novým zákazníkům tisíc volných minut pro volání v pevné síti na tři následující měsíce. T-Mobile hned zareagoval a připravil pro nové zákazníky, kteří chtějí volat převážně do pevné sítě, také akční nabídku. Platí, stejně jako u Telecomu, během února a března a nabízí zákazníkům tři měsíce tarifní zvýhodnění Pevná+ zdarma. Akce je určena pouze pro zákazníky, kteří si nově aktivují paušální tarif, přejdou z Twistu na tarif, prodlouží smlouvu nebo přejdou od jiného operátora.

Tarifní zvýhodnění Pevná+ umožňuje volání na pevné linky za 1 Kč/min po celý den. Při běžné tarifikaci se platí měsíční paušál 58 Kč. Po tříměsíčních platebních prázdninách zůstane tarifní zvýhodnění Pevná+ aktivní a bude účtováno dle platného ceníku. Pokud na pevné linky příliš nevoláte, nezapomeňte jej včas deaktivovat.

Témata článku: Zdarma, Pevná, Měsíc, Mobil, Telecom

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8