T-Mobile rozdává fotbalové dárky a rozšířuje roamingové zvýhodnění

Neznám snad nikoho kdo by s napětím neočekával blížící se evropské mistrovství v kopané. A právě na fotbalové fanoušky myslí i generální partner české reprezentace T-Mobile, který pro všechny své zákazníky přichystal několik zajímavých dárků a služeb. Na věrné zákazníky čekají fotbalové odměny v Bonus katalogu, noví klienti dostanou originální míč PUMA české fotbalové reprezentace. Dále jsou k dispozici dresy (v červené i bílé barvě), trička a míče, nezbytná šála, batoh či nafukovací branka.

Do začátku Eura zbývá 38 dní a tak je čas se patřičně předzásobit patřičným fotbalovým vybavením. Například dres reprezentace lze získat už za 1 Kč a 1490 věrnostních bodů. Na šálu stačí opět koruna a 450 Bonus bodů. Míče pro změnu dostanou noví zákazníci, Twisťáci, kteří přejdou na paušál a ti kteří přenesou číslo od konkurence. Nabídka platí do konce června při současném úpisu na dva roky.

Fotbalový Cestovatel

Aby se všichni čeští fanoušci mohli bez obav podělit o své fotbalové zážitky, rozšiřuje T-Mobile své roamingové zvýhodnění Cestovatel o pořadatelské Švýcarsko. Díky Cestovateli tak budou moci po celý červen volat fandové v zemi helvétského kříže za výhodné ceny. Odchozí hovor je přijde na 4,76 Kč za minutu plus jednorázový sestavovací poplatek. Příchozí hovory jsou pouze za cenu sestavovacího poplatku vy výši 34,51 Kč. Cestovatel nabízí i příznivé účtování SMS a datových přenosů, například jedna textovka s tímto zvýhodněním přijde na 5,95 Kč. Druhá hostitelská země - Rakousko - patří standardně mezi země, v nichž lze Cestovatele využít. Kromě našich jižních sousedů se mohou zákazníci na toto zvýhodnění spolehnout v dalších deseti státech.Paušální zákazníci si mohou zvýhodnění aktivovat pomocí SMS ve tvaru ROA A CES odeslané na telefonní číslo 4603.

Cestovatelcena za minutu + sestavovací poplatek
odchozí hovory4,76 + 34,51 Kč
příchozí hovory0 + 34,51 Kč
SMS5,95 Kč
GPRSinternet0,12 Kč/kb
WAP0,71 Kč/kb
aktivacezdarma
měsíční poplatekzdarma

Zpravodajské balíčky

I když nebudou mít milovníci „kulatého nesmyslu“ možnost sledovat v televizi fotbalové přenosy, o žádné důležité události nepřijdou. U T-Mobile si totiž mohou objednat hned tři zpravodajské SMS a MMS balíčky. Na výběr jsou informace o českém týmu, on-line zpravodajství ze zápasů naší reprezentace a novinky z celého mistrovství. Za jednotnou cenu 49 korun budou odběratelé dostávat před šampionátem (od 1. května) čerstvé zprávy 2-3krát týdně, během mistrovství pak 3-4krát denně. Kromě toho bude na WAPových t-zones speciální sekce ME 2008. V ní najdou příznivci kopané vše potřebné o českém týmu a aktuálním dění na šampionátu, včetně on-line přenosů, a to zcela zdarma již od zítřka.

Kdo by si rád odpočinul od kopané v televizi, může zkusit oficiální hru ve svém mobilu EURO UEFA 2008. Cestu za vysněným vítězstvím lze absolvovat v dresu jakéhokoliv ze 16 týmů, samozřejmě včetně České republiky. Navíc je od 1. května připravena speciální soutěž. Každý, kdo si stáhne v květnu tuto hru t-zones, může vyhrát některou z lákavých cen. Na toho nejšťastnějšího čeká 32palcový LCD televizor JVC. Další úspěšní získají oficiální fotbalové míče pro EURO nebo PC hry EURO 2008.

Diskuze (5) Další článek: BlackBerry chystá zbraně na iPhone

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Fotbal, On-line přenos, Zvýhodnění


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35