T-Mobile rozdává Twistky zdarma. Při dobití přidá 30% bonus

T-Mobile nabízí edici předplacených SIM karet s tarifem Twist SMS+, která úspěšná navazuje na předchozí edici s tarify Twist SMS+ a Twist SMS+ II. Kartu je možno získat pouze přes distribuční pracovníky v ulicích. Předplacenka je nabízena zcela bezplatně.

Největší výhodou těchto karet je bonus 30 % ke každému prvnímu dobití v kalendářním měsíci po dobu šesti měsíců. Na tomto pravidle je vidět, že si operátor své „předplacenkáře“ připravuje na budoucí dráhu „paušalistů“. Pokračovatel speciálních tarifů Twist SMS+ nabízí rovněž volání do pevné sítě za 3 Kč/min. po celý den, sazba za hovory do ostatních sítí je 5,50 Kč/min. Velice výhodná je také sazba za odesílání textových zpráv do vlastní sítě, za každých 160 znaků se platí pouze 0,50 Kč. Na druhou stranu je zde cena za zprávu do ostatních sítí: 2 Kč. Platnost SIM karty je stanovena do 30. června 2009.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Zdarma, Bonus, Dobití, Mobil

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5