T-Mobile ruší datové limity u BlackBerry

Potěšující zpráva pro všechny uživatele služby BlackBerry dorazila včera od T-Mobile. Jelikož jsou kanadské ostružiny stále více oblíbené i mezi tuzemskými firmami a manažery, vyjde operátor těmto zákazníkům vstříc a celou službu příjemným způsobem zjednoduší. Od 1. června nově platí, že zákazníci nemusí hledět na datový limit 10 MB, ale mohou se rozšoupnout bez omezení. Přístup k firemní e-mailové schránce přes "APN BlackBerry" tak bude za jednotnou cenu bez ohledu na počet zpráv, respektive jejich velikost. Pokud bude zákazník využívat pro přístup na internet vestavěný prohlížeč, který se připojuje také přes APN BlackBerry, budou se neomezená data vztahovat také na surfování po webu. Výrazné vylepšení podmínek však zákazníky nebude stát nic navíc. I nadále budou platit stejnou měsíční cenu 534,31 Kč.

T-Mobile slibuje navrch všem zájemcům možnost navíc využít nabídku "Try&Buy". Po dobu až jednoho měsíce lze zcela zdarma řešení BlackBerry otestovat. Instalace serverové části, nastavení koncových terminálů i zaškolení IT personálu jsou zdarma.  Služba BlackBerry umožňuje mobilní přístup do firemní e-mailové schránky odkudkoliv a kdykoliv. Elektornická pošta je doručována okamžitě, bez nutnosti jakékoliv manuální synchronizace. E-maily může uživatel nejen číst, ale i na ně odpovídat, přeposílat či je mazat. Prohlížet lze přílohy v obvyklých formátech, např. Word, Excel, Powerpoint, Adobe PDF, grafické soubory atd. Služba BalckBerry dále umožňuje on-line přístup k veškerým firemním kontaktům a aktuální zobrazení schůzek v kalendáři.

T-Mobile nabízí BlackBerry nejen pro velké firemní zákazníky s vlastními poštovními servery, ale i ve formě tzv. hostovaného řešení pro menší společnosti a podnikatele.

Diskuze (4) Další článek: EQO: mobilní Skype a Fring má konkurenci

Témata článku: Blackberry, Operátoři, T-Mobile, Mobil, Limit, Black

Určitě si přečtěte