T-Mobile: soutěž o lístky na fotbalový zápas ČR-Německo

Mobilní operátor T-Mobile přichystal další soutěž pro své zákazníky. Tentokrát jsou ve hře dvě vstupenky pro každého ze dvou výherců na rozhodující bitvu o postup na EURO 2008 s Německem. Dále jsou pro výherce připraveny také deskové hry Cluedo.

Pro získání jedné z výher je zapotřebí objednat si MMS Info kanál Fotbal nebo SMS Info kanál iDNES Sport nejpozději do 18. března.

MMS Info kanál Fotbal nabízí dvakrtá týdně nejzajímavější fotbalové momenty, jedna příchozí zpráva vás vyjde na 7 Kč. Pro objednání stačí odeslat textovou zprávu ve tvaru +MMSSPORT F na číslo 4616, pro odhlášení stačí zaměnit znaménko „+“ za „-„.

SMS Info kanál iDNES Sport nabízí aktuální sportovní zpravodajství 5× až 10× denně, za jednu doručenou zprávu se účtuje sazba 1,19 Kč. Objednání probíhá rovněž pomocí SMS zprávy, která musí mít tvar +MFD S a poté se odešle na stejné číslo 4616, deaktivace se provádí také zaměněním znaménka „+“ za znaménko „-„.

O výhře bude účastník soutěže informován v následujícím týdnu po skončení soutěže telefonicky na čísle, prostřednictvím kterého došlo k objednání vybraného kanálu. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici zde.

Váš názor Další článek: Nokia BH-302: s broukem v uchu (test)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Němec, Německo, Mobil, Soutěž

Určitě si přečtěte