T-Mobile: speciální nabídka datového paušálu Twist Data Unlimited

T-Mobile od zítřka spouští novou akci. Když si koupíte mobilní telefon s podporou EDGE, můžete k němu za výhodných podmínek získat kartu SIM s paušálním datovým tarifem Twist Data Unlimited. Karta přijde na 119 Kč a v ceně je 14 dnů přístupu na internet.

Akce je platná jak pro telefony nabízené za plnou cenu, tak pro dotované mobily. Mohou být zakoupeny samostatně nebo spolu s tarifem, nabídky mohou využít i stávající zákazníci při prodloužení smlouvy. T-Mobile zmiňuje i možnost koupě telefonu v předplacené sadě, ale jak se dívám do prosincového ceníku Twistu, žádný telefon s EDGE zde nevidím (ceník mohu zveřejnit až zítra).

Nabídka je platná od 1. prosince 2004 do 31. března 2005, kartu lze získat jen ve značkových prodejnách operátora. Po uplynutí 14 dnů začne SIM fungovat jako standardní tarif Twist Data Unlimited s cenou 850 Kč/měsíc (strhne se z kreditu). Karta obsahuje úvodní kredit 20 Kč, ceny za volání a SMS jsou stejné jako u tarifu Twist Standard.

Diskuze (9) Další článek: T-Mobile reaguje: zlevněné karty Twist s bonusem

Témata článku: Twist, Paušál, Speciální nabídka, Data, Mobil, Speciál, Nabídka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21