T-Mobile sponzoruje Soči a rozdá 425 smartphonů

T-Mobile jako partner Českého olympijského týmu představuje nabídku spojenou se Zimními olympijskými hrami 2014 v ruském Soči. V jejím rámci rozdá 425 smartphonů Samsung s operačním systémem Android. Konkrétní model operátor neprozradil, uvedl jen prodejní cenu 4 999 Kč, což by dle lednového ceníku operátora ukazovalo na nový Samsung Galaxy Core Plus.

Klíčem k výhře je aplikace ZOH 2014, která je už nyní k dispozici ke stažení. Obsahuje zpravodajství, výsledky, program, živé textové přenosy a právě soutěž s kvízem, v němž se v průběhu každého dne olympiády v nahodilou dobu objeví tři nové otázky. Prvních 25 zákazníků T-Mobile, kteří správně odpoví, berou nový smartphone.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
LOH 2014 vám přinese nejen zpravodajství a výsledky, ale třeba i nový smartphone (obr.: vlastní screenshoty)

Značka jihokorejského výrobce se objevuje i v další akci. Při prodloužení smlouvy na libovolný tarif v průběhu února získají zákazníci možnost nákupu dvou vybraných modelů za cenu výhodnější až o 20 %. T-Mobile dále připravil nabídku zajímavých zvýhodnění ve spolupráci s jedním ze svých partnerů v rámci programu „Našim pro radost.“ Pokud si jeho zákazníci zakoupí v období od 3. do 23. února v některé z prodejen partnera televizor s úhlopříčkou nad 121 cm, zaplatí za něj cenu o 13 % nižší bez ohledu na to, o jaký model se jedná.

V neposlední řadě stojí operátor za aplikací Letná 2014, která je k dispozici všem zájemcům o návštěvu Olympijského parku Soči – Letná 2014 na Letenské pláni v Praze jako průvodce parkem i jako bezplatná vstupenka. Návštěvníci tak ušetří 50 Kč oproti běžnému prodeji. Operátor dále pokryje plochu Letenské pláně mobilní sítí LTE, a posílí tak datové i hlasové služby.

Aplikaci ZOH 2014 stahujte zdarma:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (9) Další článek: Facebook vydává aplikaci Paper. Má nahradit noviny a časopisy

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Smartphony, T-Mobile, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Core, Samsung Galaxy Core Plus, Libovolný tarif, Mobil

Určitě si přečtěte