T-Mobile spouští nový portál, růžový internet do kapsy

T-Mobile spouští nový mobilní portál, optimalizovaný pro prohlížeč web'n'walk light (Opera Mini) a chytré telefony s operačním systémem Symbian či Windows Mobile. Do adresního řádku stačí napsat www.t-zones.cz/pda. Jak je vidět z následujících screenshotů, přímo z domovské stránky růžového portálu bude možné přistupovat k několika populárním službám. Jsou to například Seznam (včetně katalogu firem a map), encyklopedie Wikipedie, internetová seznamka Libimseti.cz, nebo přístup k účtu eBanky. Jednoduše přístupné jsou zde praktické informace (zprávy, počasí, jízdní řády apod.) a zábava: t-music chart včetně hlasování a streamingu, stahování Java her, erotika, vyhledávání v obrázcích, hrách, zvoněních a dalších motivech a on-line videozóna.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Několik ukázkových obrázků

Jak mnozí čtenáři vědí, nedávno spustil podobný portál i konkurenční O2, ten se ale vydal poněkud jinou cestou. Za prvé se u O2 Active jedná o jednodušší wapový portál a za druhé, což často bývá stěžejní, je „internet v kapse“ v podání modrého operátora až na sekci erotika zadarmo. Novinka T-Mobilu je tedy vyspělejší, ale uživatel za ni musí zaplatit. Brouzdat po portálu jen tak by nebyl s ohledem na cenu dat vůbec moudrý nápad, proto i růžový operátor doporučuje aktivaci zvýhodnění Surf+. S tím získáte za 117,81 Kč měsíčně neomezený přístup k internetu právě přes zmíněný web'n'walk light.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, seznamka, Port, Internet, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34