T-Mobile Student nyní bez potvrzení o studiu, zálohy a aktivace

T-Mobile připravil pro nové zákazníky velmi výhodnou nabídku. Platí také pro přechod z Twistu a pro zákazníky přecházející od konkurence.

Je-li vám mezi 18 až 26 roky, můžete si nyní aktivovat tarif Student bez potvrzení o studiu. Smlouvu uzavřete na jeden rok a poté je možno ji prodloužit, přejít na jiný paušální tarif, přejít na Twist či ke konkurenci nebo úplně zrušit číslo. Tato nabídka platí již natrvalo, do odvolání.

T-Mobile Student
měsíční paušál 226 Kč
volné minuty 50
volné SMS do sítě T-Mobile 30
vlastní síť - špička 4,17 Kč
vlastní síť - mimo špičku 2,26 Kč
pevná síť - špička 4,17 Kč
pevná síť - mimo špičku 2,26 Kč
ostatní mobilní sítě 5,36 Kč
odeslání SMS 1,19 Kč
odeslání MMS 9,76 Kč
- špička je v pracovních dnech od 8:00 do 21:00
- v ceně paušálu navíc zdarma 3 ×MMS, 3 × donloads, 3 × využití služby navigátor

Tarif je velmi výhodný. Měsíční paušál je 226,10 Kč a je vněm zahrnuto 50 volných minut pro volání do všech sítí a 30 volných SMS do sítě T-Mobile. Cena za textovou zprávu do všech sítí je jen 1,19 Kč a také ceny za volání jsou docela příznivé. Navíc je možno zařídit si až 12 týdenní prázdniny v průběhu roku (minimálně na jeden týden) ve využívání tarifu, kdy sice nemůžete využívat žádných služeb, ale neplatíte paušál. K tomuto tarifu lze také využít doplňkových balíčků.

Do 31. srpna navíc platí akce: aktivační poplatek je snížen na 1 Kč a místo zálohy 500 Kč stačí složit symbolickou jistinu ve výši 1 Kč

Diskuze (47) Další článek: Pevné disky v porouchaných Nokiích N91 zradil software

Témata článku: Aktivace, Akt, Pot, Mobil, Zákazník přecházející, Potvrzení

Určitě si přečtěte