T-Mobile: Twist Mobil Extra

Majitelé předplacených karet Twist mají nyní také možnost pořídit si nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu. Tuto nabídku mohou zákazníci využít po uplynutí dvou let od prvního hovoru uskutečněného z jejich karty Twist a poté si mohou za stejně výhodných podmínek obměnit mobilní telefon každé dva roky. Koupi mobilního telefonu v rámci programu Twist Mobil Extra lze uskutečnit prostřednictvím Infolinky T-Mobile či ve značkových prodejnách T-Mobile.

Ceník Twist Mobil Extra (platný pro měsíc červenec 2002)

Telefon Cena v Kč včetně
Siemens M35i 3 599
Alcatel OT311 3 999
Nokia 3310 5 499
Siemens MT50 4 999
Ericsson T65s 6 999
Nokia 5210 7 999

Přechod z Twistu na tarifní program

Majitelé mobilních telefonů s předplacenou kartou Twist mají čtyři možnosti přechodu na tarifní program, aniž by bylo nutné měnit jejich stávající číslo.

První možností je volba tarifu T-Mobile HIT, přičemž zákazník podepisuje smlouvu se společností RadioMobil na dva roky. Při zachování telefonního čísla, aktivaci zdarma a možnosti přidružení partnerských SIM karet tak zákazník získává tarif s cenovým zvýhodněním, v jehož rámci lze v síti T-Mobile volat již od 2 Kč za minutu a SMS odesílat za 1 Kč. Po dvou letech navíc získává nárok na nový dotovaný telefon.

Přejde-li zákazník na standardní tarif bez cenového zvýhodnění HIT, podepisuje smlouvu na dobu neurčitou, i v tomto případě má aktivaci zdarma a získává možnost přidružení partnerských SIM karet. Sazba za volání v rámci sítě T-Mobile je v tomto případě již od 2,50 Kč za minutu a SMS lze posílat za cenu od 1 Kč.

Pokud uživatel zvolí přechod na standardní tarif, má zároveň možnost pořídit si nový dotovaný telefon. V tomto případě platí poplatek za aktivaci v závislosti na době, po kterou byla jeho Twist karta aktivní (majitelé karet mladších jeden rok zaplatí standardní poplatek ve výši 2 999 Kč, majitelé starších karet pouze 1 999 Kč).

Poslední možností je přechod z Twistu na kartu T-Mobile Partner. V tomto případě může zákazník bezplatně převést svoji Twist kartu na partnerskou kartu známého, který má se společností RadioMobil již uzavřenu účastnickou smlouvu a splňuje podmínky pro využívání služby T-Mobile Partner. Získá tak výhodnou sazbu za volání od 2 Kč za minutu a může posílat SMS v ceně od 1 Kč, přičemž neplatí ani aktivační poplatek, ani žádný měsíční paušál.

Diskuze (12) Další článek: T-Mobile má nový web a Paegas je nenávratně pryč

Témata článku: Twist, Nokia 3310, Nokia 5210, Siemens M35i, Siemens MT50, Mobil, Extra


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82