T-Mobile uvádí hru Spore a soutěž o iPod Touch

Pro všechny příznivce (nejen) mobilního hraní připravil T-Mobile soutěž o zajímavé ceny. Jde o skvělý hudební přehrávač iPod Touch v 16GB verzi a PC verze hry Spore okolo které se celá soutěž točí. Výše uvedený počin od Willa Wrighta, tvůrce populární série The Sims, vychází totiž i ve verzi pro mobilní telefony. Hráči, kteří si kdykoli ode dneška do neděle 21. září stáhnou hru z t-zones se mohou s trochou štěstí těšit ještě z výhry v soutěži. První vylosovaný šťastlivec získá jablečný hudební přehrávač s dotykovým ovládáním, další čtveřice pak verzi hry pro osobní počítač.

Klepněte pro větší obrázek
Spore si můžete zahrát i na mobilu • více informací se dozvíte na stránkách hry

Originální koncept výchovy zvolené příšerky nabídne v mobilu stejnou porci zábavy jako třeba na počítači. Hráč má za úkol rozvíjet svého chráněnce a tím určovat jeho životní osud. V mnoha interaktivních úrovních dostane množství příležitostí, jak příšerku přeměnit z pouhých buněk například na dokonalého predátora. Navíc není potřeba při vytváření příšerky spoléhat pouze na svou fantazii. Jednotlivé výtvory lze sdílet s kamarády, případně využít spousty dalších přímo z databáze společnosti EA.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Software pro mobily, Mobil, iPod

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8