T-Mobile uvádí hru Spore a soutěž o iPod Touch

Pro všechny příznivce (nejen) mobilního hraní připravil T-Mobile soutěž o zajímavé ceny. Jde o skvělý hudební přehrávač iPod Touch v 16GB verzi a PC verze hry Spore okolo které se celá soutěž točí. Výše uvedený počin od Willa Wrighta, tvůrce populární série The Sims, vychází totiž i ve verzi pro mobilní telefony. Hráči, kteří si kdykoli ode dneška do neděle 21. září stáhnou hru z t-zones se mohou s trochou štěstí těšit ještě z výhry v soutěži. První vylosovaný šťastlivec získá jablečný hudební přehrávač s dotykovým ovládáním, další čtveřice pak verzi hry pro osobní počítač.

Klepněte pro větší obrázek
Spore si můžete zahrát i na mobilu • více informací se dozvíte na stránkách hry

Originální koncept výchovy zvolené příšerky nabídne v mobilu stejnou porci zábavy jako třeba na počítači. Hráč má za úkol rozvíjet svého chráněnce a tím určovat jeho životní osud. V mnoha interaktivních úrovních dostane množství příležitostí, jak příšerku přeměnit z pouhých buněk například na dokonalého predátora. Navíc není potřeba při vytváření příšerky spoléhat pouze na svou fantazii. Jednotlivé výtvory lze sdílet s kamarády, případně využít spousty dalších přímo z databáze společnosti EA.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Software pro mobily, Soutěž, Mobil, iPod, Spor

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14