T-Mobile: volání ve skupině na rok zdarma

V nabídce T-Mobilu můžete najít službu s názvem Moji blízcí. Pokud vedete několik telefonních čísel pod jedním rodným číslem, případně firemním identifikačním číslem, můžete v rámci těchto čísel založit skupinu a mezi sebou volat za výhodnější ceny.

Operátor však připravil lákavou akční nabídku. Pokud si službu Moji blízcí pro výhodnější volání ve skupině aktivujete v období od 2. května do 30. září 2006, můžete mezi telefonními čísly v rámci skupiny volat jeden rok zcela zdarma.

Úspora je jednoznačná. Vedení služby Moji blízcí stojí sice 46 Kč měsíčně pro každého člena skupiny, ale za volání celý rok neutratíte ani korunu navíc. Standardní cena za minutu hovoru v rámci skupiny je 2,26 Kč/min.

Ceník služby Moji blízcí Cena s DPH
Přidání člena skupiny 23,80 Kč
Měsíční paušál 46,41 Kč
Měsíční paušál v případě tarifu Happy Partner 0 Kč
Volání v rámci skupiny* 0 Kč/min
Volání v rámci skupiny - bežně 2,26 Kč/min
* na dobu jednoho roku při aktivaci služby v období od 2.5.2006 do 30.9.2006

Zvýhodnění Moji blízcí je možné aktivovat k těmto tarifům: T 30, T 80, T 160, T 300, T 600, T 1500 (včetně jejich HIT variant), Happy Partner a Tarif Student. Nadále platí, že pro uživatele tarifu Happy Partner je služba Moji blízcí poskytovaná zdarma.

Jak aktivovat službu Moji blízcí:

  • K založení skupiny stačí jen zavolat na Zákaznické centrum T-Mobile 603 603 603 (4603 ze sítě T-Mobile).
  • Další účastníci se do skupiny mohou jednoduše přihlásit přes službu Můj T-Mobile nebo pomocí SMS ve tvaru MB A odeslanou na telefonní číslo 4606.
  • Nutnou podmínkou, aby SIM karty členů skupiny byla vedeny pod jedním rodným nebo identifikačním číslem.

Témata článku: Zdarma, Volání, Rok, Mobil

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Včera | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8