T-Mobile: vyhrajte dvě zpáteční letenky

U T-Mobilu se nyní můžete zapojit do zcela nové soutěže o dvě zpáteční letenky do Stockholmu. Stačí pouze využít svou kreativitu a co nejoriginálněji odpovědět na otázku „Změna je život. Souhlasíte s tímto rčením?“.

Odpovědi je nutné zaslat prostřednictvím elektronické pošty na adresu impuls@t-mobile.cz, a to nejpozději do 25. března. Text vašeho příběhu nesmí přesahovat tisíc znaků včetně mezer.

Výherce s nejkreativnější odpovědí vybere tříčlenná porota, která jej následně bude kontaktovat na soutěžním e-mailu. Zpáteční letenky bude možné využít libovolně v období od 1. dubna do 6. července. Podrobná pravidla si lze prostudovat zde.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Let

Určitě si přečtěte

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39

iPhone X v listopadovém ceníku T-Mobilu je dražší než u Applu

iPhone X v listopadovém ceníku T-Mobilu je dražší než u Applu

** 64GB iPhone X stojí u T-Mobilu 30 389 Kč ** Pod 10 tisíc šly s cenou dolů klasická i kompaktní Xperia X od Sony ** Další novinky: Alcatel U5 HD, HTC U11 Life, Huawei Mate 10 Pro a Motorola Moto E4+

7.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 6