T-Mobile: vyhrajte dvě zpáteční letenky

U T-Mobilu se nyní můžete zapojit do zcela nové soutěže o dvě zpáteční letenky do Stockholmu. Stačí pouze využít svou kreativitu a co nejoriginálněji odpovědět na otázku „Změna je život. Souhlasíte s tímto rčením?“.

Odpovědi je nutné zaslat prostřednictvím elektronické pošty na adresu impuls@t-mobile.cz, a to nejpozději do 25. března. Text vašeho příběhu nesmí přesahovat tisíc znaků včetně mezer.

Výherce s nejkreativnější odpovědí vybere tříčlenná porota, která jej následně bude kontaktovat na soutěžním e-mailu. Zpáteční letenky bude možné využít libovolně v období od 1. dubna do 6. července. Podrobná pravidla si lze prostudovat zde.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile v září: LG Q6 a velké slevy na iPhony SE a Samsung Galaxy S7 [ceník]

T-Mobile v září: LG Q6 a velké slevy na iPhony SE a Samsung Galaxy S7 [ceník]

** Samsung Galaxy S7 (Edge) jde s cenou raketově dolů ** Blížící se premiéra iPhonu 8 tlačí také ceny starších modelů ** O tisícovku v září zlevnily Honor 6X a Honor 8

5.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

** Roaming už není strašák, lidé přestali mobil za hranicemi vypínat ** Datový provoz narostl v porovnání s rokem 2016 desetinásobně ** T-Mobile také obsloužil o 20 % více cizinců, nejvíce Němců

2.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 88


komerční sdělení

Komerční sdělení