T-Mobile: zápůjčka telefonu při opravě zdarma

Není to zase taková novinka. T-Mobile už dříve nabízel možnost zapůjčení náhradního mobilu po dobu opravy vašeho telefonu, v poslední době ale rozšířil nabídku modelů a garantuje stoprocentní dostupnost. Klienti s předplacenými službami musí při zápujčce skládat zálohu v hodnotě přístroje, zákazníci, kteří používají paušální programy, jsou toho ušetřeni. Zapůjčení náhradního mobilu mají zdarma.


Oficiální tisková zpráva

  • Bezplatná zápůjčka náhradního telefonu během opravy mobilu pro všechny zákazníky
  • Více typů telefonů;  klient by měl dostat telefon stejné značky a kategorie
  • Jednodušší opravy telefonů Siemens ve vybraných značkových prodejnách na počkání

Praha, 14. června 2004 – Od nynějška může každý zákazník T-Mobile v případě poruchy svého mobilního telefonu získat v kterékoli Značkové prodejně zdarma náhradní mobil na dobu opravy. Přestože se termíny oprav neustále krátí a obvykle trvají jen pár dní, i tak se bez mobilu málokdo obejde. "Rozhodli jsme se množství náhradních telefonů rozšířit, takže teď už se nikdo nemusí obávat, že zůstane bez spojení, když se jeho přístroj porouchá," vysvětluje tiskový mluvčí společnosti T-Mobile Jiří Hájek.

T-Mobile navíc výrazně rozšířil portfolio telefonů, které je na každé Značkové prodejně k dispozici pro zápůjčky. Nyní tak nabízí poměrně široké spektrum telefonů různých značek (Alcatel, Motorola, Nokia, Samsung, Sharp, Siemens, Sony Ericsson) v různých kategoriích.

Pokud tedy zákazník přinese svůj porouchaný telefon do Značkové prodejny T-Mobile, může si na dobu opravy zapůjčit telefon stejné značky, nebo alespoň stejné kategorie. "V nabídce jsou tak nyní i přístroje jako Sony Ericsson T630, Sharp TM100 či Motorola V300," upřesňuje Jiří Hájek. K doplnění a obnově portfolia zápůjčních telefonů by mělo docházet zhruba jednou do roka, a jejich rejstřík by tak měl odpovídat tomu, jaké přístroje lidé skutečně využívají.

"Vždy jsme se snažili jít zákazníkům vstříc, a to i nad rámec zákona. Ten dává až 30denní lhůtu na opravu bez nutnosti poskytnout náhradní produkt. Zkrátili jsme dobu oprav na nejnižší možnou míru a dnes navíc zdarma nabízíme náhradní přístroj stejné kategorie," dodává Jiří Hájek.

Náhradní telefony zapůjčuje T-Mobile na dobu oprav už delší dobu. Dosud ale negarantoval 100% dostupnost a tak široký rejstřík značek a jejich typů. Majitelům předplacených karet stačí, když složí zálohu v hodnotě zapůjčeného přístroje. Uživatelé standardních tarifů zálohu skládat nemusí. Samotná zápůjčka je zdarma. "Firemní klienti se smlouvou klíčového zákazníka navíc ani nemusí chodit do prodejny - stačí, aby na své infolince nahlásili poruchu a my od nich porouchaný přístroj převezmeme a na vlastní náklady jim doručíme zápůjční," říká Jiří Hájek.

V šesti vybraných značkových prodejnách navíc mohou s jednoduššími opravami přístrojů značky Siemens (tzv. opravy první úrovně) pomoci přímo vyškolení pracovníci. "Některé poruchy jsou velmi snadno řešitelné a díky naší spolupráci se Siemensem můžeme ve vybraných prodejnách potíže klientů řešit na místě," dodává Jiří Hájek.

Diskuze (20) Další článek: Aktuálně: živé fotky nových Nokií

Témata článku: Zdarma, Motorola V300, Sharp TM100, Sony Ericsson T630, Náhradní telefon, Mobil, Telefon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70