T-Mobile zlevňuje MMS na 5 Kč

Tak jsme se konečně dočkali, i když jen dočasně a u jednoho operátora. Multimediální zprávy budou levnější a to až o 40%. Od 1. února 2007 zaplatí zákazníci T-Mobilu za odeslanou MMS zprávu jen pětikorunu – tedy pětikorunu bez daně a 5,95 Kč s daní. Cena MMS tak klesne o 40%, protože dosud byla běžná cena za MMS 9,76 Kč. Levněji budou odesílat MMS také zákazníci předplacené služby Twist. Za multimediální zprávu už nezaplatí 10 Kč, ale jen 6,90 Kč – tady je sleva 31%.

A půjde to ještě levněji. Na obrazových či zvukových zprávách ušetří i příznivci balíčku MMS10+. Ten za 58 Kč (49 Kč bez DPH) měsíčně nabízel, jak sám název napovídá, 10 MMS. Od února se mění název balíčku - MMS15+, a tedy i počet MMS vzroste o polovinu. Jediné, co zůstává je cena – stále 58 Kč. Jedna zpráva tak vyjde na 3,89 Kč. Úprava balíčku platí od 1. zúčtovacího období zákazníka po 1. únoru. a není časově omezená.

Nové ceny platí pro všechny MMS odeslané ze sítě T-Mobile v České republice do jakékoliv sítě a na libovolnou e-mailovou adresu. Nabídka platí do 30. září 2007.

A ještě něco málo statistik: přibližně 2,5 miliónů zákazníků T-Mobilu má telefon s podporou MMS. Tento počet za za poslední rok více než zdvojnásobil. Průměrný uživatel MMS odešle za měsíc zhruba 3 až 4 obrázkové či zvukové zprávy.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, MMS

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34