T-Mobile: zmeškaný hovor vám pošlou MMS zprávou (oživeno)

Zákazníci T-Mobilu mají k dispozici novou službu kombinující výhody služby registru zmeškaných hovorů a hlasové schránky. Novinku s názvem MMS hlasový kurýr si můžete aktivovat prostřednictvím portálu T-Zones. Platí přitom logické pravidlo, že je možné mít aktivovanou jen jednu z tří výše uvedených služeb.

Klepněte pro větší obrázek 
Služba MMS hlasový kurýr v nabídce T-Zones

Služba MMS hlasový kurýr vám prostřednictvím MMS zprávy doručí zdarma hlasové vzkazy od volajících, kteří vás nemohli zastihnout. Pokud právě hovoříte, jste mimo signál, nezvedáte telefon nebo ho máte vypnutý, vybídne kurýr volajícího, aby vám zanechal vzkaz. Ten je okamžitě zaslán na váš mobilní telefon prostřednictvím MMS zprávy.

Operátor na webu dále upozorňuje, že tuto službu nepodporují všechny mobilní telefony a nabízí proto zaslání kontrolní testovací MMS zprávy. Nezapomeňte na správnou konfiguraci MMS datového profilu, což můžete snadno zařídit pomocí služby konfigurator.


Oživeno

V diskusi se hojně diskutuje o tom, kolik tato nová služba stojí. Příjemnou zprávou je, že je pro zákazníka T-Mobilu zdarma. MMS zpráva se vzkazem není nijak zpoplatněna a za aktivaci také nic nezaplatíte. Jen ten, kdo se vám díky této službě dovolá, bude platit za běžný odchozí hovor podle svého tarifu.

Diskuze (43) Další článek: V hypermarketech Globus si můžete dobít telefon na pokladně

Témata článku: MMS, Hovor, Zmeškaný hovor, Mobil

Určitě si přečtěte