T-Mobile: zpravodajství z Turína zajištěno

Tisková zpráva

Do zahájení olympijských her v Turíně zbývá jediný den, ale Italové prý největší zimní událostí příliš nežijí. Zato v Česku už sportovní šílenství kolem turínských her propuká naplno. Ti, kteří se nechystají do Itálie osobně a ani si nevezmou 14 dní volna kvůli sledování sportovního zápolení, budou mít všechny novinky a nejdůležitější informace stále po ruce. Stačí mít jen mobil. Vše potřebné najdou zákazníci T-Mobile na wapovém portálu t-zones, ve speciální sekci „ZOH 2006“. Kdo chce být informován o novinkách z italského Turína, může si objednat SMS a MMS zpravodajství.

Být vtažený do víru olympijských událostí nebylo nikdy takhle jednoduché. Kdo chce vědět, kolik metrů skočil Jakub Janda, jak hokejová reprezentace drtí své soupeře či jak velký náskok má Kateřina Neumannová už nepotřebuje internet, teletext nebo čekat na televizní zpravodajství. Zákazníkům T-Mobile postačí navštívit na t-zones sekci Zprávy/ZOH 2006. Zde čeká na fanoušky kompletní informační servis, ze všech olympijských sportovišť. O kvalitu a aktuálnost zpravodajství se postarají redaktoři iDnes.cz.

„Ne každý bude mít šanci sledovat hry v televizi, díky t-zones se budou moci naši zákazníci bavit olympiádou kdykoliv a kdekoliv,“ říká Jiří Hájek, mluvčí společnosti T-Mobile.

Vedle nabídky aktuálních výsledků všech disciplín najde každý návštěvník na t-zones:

  • Program ZOH – podrobný program po dnech a dle sportů, včetně podsekce „Naši v akci“ s přehledem disciplín s účastí reprezentantů České republiky.
  • Olympijské zpravodajství – hlavní události, průběžné hlavní výsledky, počasí, ale i drby ze zákulisí
  • SMS/MMS zpravodajství
  • Česká výprava – informace o české výpravě, výsledky, zákulisí, šeptanda
  • On-line přenosy – živý textový přenos ze soutěží, kde „hrozí“ české výpravě medailová žeň
  • Výsledkový servis – denní souhrny hlavních výsledků, přehled českých úspěchů
  • Statistiky – medailová pořadí národů, přehled medailových zisků českých reprezentantů
  • Fotogalerie – pohled do zákulisí ZOH objektivy fotografů
  • Vizitky českých reprezentantů – osobní informace, výpis úspěchů, cíle, plánovaná účast na ZOH

SMS a MMS zpravodajství: nic důležitého vám neunikne

Informační smršť však speciálním olympijským portálem rozhodně nekončí. Sportovní fanoušci si mohou objednat SMS a MMS zpravodajství prostřednictvím služby SMS/MMS Info. To bude zahrnovat jak výsledky českých sportovců tak přehled hlavních denních událostí, výsledků či drbů. Jedna SMS přijde na 2 Kč, MMS stojí 8 Kč (ceny bez DPH).

Pro objednání textového zpravodajství o kompletním olympijském dění stačí, aby zákazník odeslal SMS ve tvaru +ZOH číslo 4616. Kdo bude mít zájem o zprávy jen o české výpravě, musí poslat na telefonní číslo 4616 textovku ve tvaru +CESI. Aktuální informace doplněné několika dokumentujícími fotografiemi v jedné MMSce lze objednat obdobným způsobem, na 4616 je třeba jen poslat SMS ve tvaru +MMSZOH, nebo +MMSCESI. Uživatel denně obdrží průměrně 4 textové nebo 2 multimediální zprávy.

Navíc bude na t-zones připravená speciální sekce olympijských downloads. Z té si budou moci návštěvníci webu či WAPu vyzdobit svůj mobil tapetami a pohlednicemi k jednotlivým disciplínám. Nechybí ani hry se sportovní tématikou, zejména zimní specialitka Playman Winter Games. Vše najdou návštěvníci t-zones v sekci „Obrázky a hry“.

Vyjádřit svou podporu českým sportovcům mohou všichni fanoušci také prostřednictvím uvítacích tónů. Na t-zones nebo na www.uvitacitony.cz je pro ně připravena česká hymna. Zkrátka nepřijdou ani příznivci jiných národů – ti mohou potěšit volající například slovenskou, ruskou, americkou či italskou hymnou.

Diskuze (11) Další článek: Motorola Razr Z: konečně tenký vysouvák

Témata článku: Žeň, Mobil, Český reprezentant, On-line přenos, Turín, Zpravodajství, Hokejová reprezentace, Výsledkový servis


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39