T-Mobile zve na Rock for People a rozdává vstupenky

Velký letní hudební festival Rock for People se nezadržitelně blíží, a proto T-Mobile jako jeden z hlavních partnerů akce připravil pro své zákazníky zajímavou nabídku. Až do 20. června se mohou v SMS soutěži utkat o celkem 50 lístků na festival, jehož obsazení slibuje pro letošek opravdu vybrané hudební hody. Na www.t-music.cz/rockforpeople najdou fanoušci kromě soutěže i exkluzivní rozhovor s hvězdami RfP, britskou kapelou Kaiser Chiefs.

Již druhého července otevře v Hradci Králové své brány největší tuzemský festival Rock for People. Fanoušci se mohou těšit nejen na nejznámější jména české scény, ale i zahraniční hvězdy v čele s Kaiser Chiefs, The Offspring a Massive Attack. Pro všechny své zákazníky T-Mobile připravil lákavou soutěž o 50 lístků na festival a setkání s vybranou kapelou. Účastníkům stačí správně zodpovědět jednoduchou otázku ze stránek festivalu a svou odpověď poslat na telefonní číslo 4616. Cena SMS je podle tarifu každého zákazníka. Jako předkrm najdou návštěvníci těchto stránek rozhovor s Kaiser Chiefs, pořízený během jejich vystoupení v holandském Landgraffu.

Kdo by snad neuspěl v soutěži, nebo si nestačil zakoupit v eShopu T-Mobile vstupenku během speciální akce, nemusí smutnit. Všichni účastníci věrnostního programu T-Mobile Bonus si nadále mohou pořídit lístky v Bonus katalogu za zvýhodněnou cenu.

t-music zone na festivalu

Co by to bylo za hudební festival, aby na něm chyběla t-music zone. Ta letos svým návštěvníkům v Hradci nabídne samé populární služby, například nabíječky pro všechny typy mobilů, takže žádný telefon nezůstane bez energie. Deset notebooků s Internet 4G umožní všem hostům bezplatné surfování nejen mezi vystoupeními oblíbených interpretů.

Příchozí si budou moci vytisknout své fotografie z mobilu nebo si dát fotbalový mač s přáteli na jednom z patnácti stolních fotbálků. K dispozici pro zvídavé dotazy budou zástupci ze Zákaznického centra T-Mobile, kteří poradí nejen s nastavením telefonu, ale i třeba výběrem vhodného tarifu či dalších služeb. ´

Letošní novinkou je SMS info kanál. Každý zákazník T-Mobile si navíc může aktivovat speciální bezplatné SMS zpravodajství. Stačí poslat jen SMS ve tvaru +TMUSIC na telefonní číslo 4616 a novinky o festivalovém dění, programu a jeho změnách poputují přímo do mobilu.

Diskuze (1) Další článek: Neon 7: miniaturní mobil přesně do dlaně

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Vstupenky, Speciální akce, Rock for People, People, Mobil, Vstup

Určitě si přečtěte