t-music: 50 lístků na koncert Rihanny

t-music přináší koncert jedné z nejzářivějších hvězd současné světové scény Rihanny, čerstvé držitelky Grammy Award! 20. března vystoupí tato devatenáctiletá, multiplatinová R&B zpěvačka, v pražské Aréně HC Sparta Praha. Kdo by rád shlédl její show, může na t-music vyhrát lístky na její vystoupení – SMS soutěž potrvá až do 14. března.

Rihanna svou show přiváží do České republiky poprvé a díky t-music tak budou moci fanoušci shlédnout její koncert plný energické hudby, pyrotechniky a sexy tance. Pro zákazníky T-Mobile je navíc připraveno 50 vstupenek. Na www.t-music.cz/Rihanna stačí jako odpověď jednoduchou otázku vybrat jednu ze tří variant A, B nebo C a svůj tip pak odeslat prostřednictvím SMS ve tvaru SOUTEZ mezera RIHA mezera A (nebo B, nebo C) na telefonní číslo 900 11 07 (cena SMS je 7 Kč). Každý z pětadvaceti nejšťastnějších a správně odpovídajících se pak může těšit na dvě vstupenky na Rihannu.

Rihanna, narozená jako Robyn Rihanna Fenty, je barbadoská zpěvačka, která je ve své tvorbě ovlivněna popem, R&B, reggae, dancehalle a dance. Rihanna se po světě proslavila hity jako „Pon de Replay“, „SOS“, „Unfaithful“, „Break It Off“ a v poslední době například hity „Umbrella“ a „Shut Up and Drive“.

Její kariéru odstartovala náhoda, když se na dovolené setkala s producentem Evanem Rogersem, který jí pomohl nahrát první vlastní písně, a které jeho zásluhou dostal do rukou populární Jay-Z. Rihanna získala smlouvu u nahrávací společnosti Def Jam a vydala debutové album „Music Of The Sun“, ze kterého vzešel první singl „Pon de Replay“, který se usadil na špici hitparád jak ve Spojených Státech, tak v Evropě. Následovala úspěšná alba „A Girl Like Me“ a aktuální „Good Girl Gone Bad“, kterých se po celém světě prodaly miliony kusů a hit "Umbrella" překonal většinu hitparádových rekordů ve Velké Británie.

Rihanna nezavítá do Prahy poprvé. V loňském roce zde natáčela klip k dalšímu velkému hitu Shut Up nad Drive.

 

Diskuze (2) Další článek: Další slevy na portálu O2 Active

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Koncert, Barbados

Určitě si přečtěte