t-music: Snoop Dogg poprvé v Česku + soutěž o 50 lístků

t-music doplňuje chystanou letní porci hip hopu o gurmánskou delikatesu. V červenci se totiž mohou příznivci tohoto, stále populárnějšího žánru vypravit na koncert megastar rapové scény Snoop Dogga. V rámci svého evropského turné totiž zavítá 11. července také do Sazka Arény. A díky t-music mohou být jeho fanoušci při tom.

Známý rebel, vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus Jr. je hvězdou nejen hip hopové a rapové hudby, ale také hercem, který účinkoval v mnoha celovečerních filmech a televizních pořadech. Snoop Dogg nastartoval svoji kariéru v roce 1993 vydáním debutového alba „Doggystyle“, které si koupilo více než 1,5 milionů posluchačů. Od té doby se stal jednou z nejvýznamnějších postav hudební historie, což dokazuje i jeho osminásobná nominace na ceny Grammy. Za svou téměř patnáctiletou kariéru dokázal prodat téměř devatenáct milionů alb a jako jeden z mála dokonce vyhrál cenu Best Rap!

S t-music mohou milovníci hip hopu zažít velkolepou show na vlastní kůži. Prvního července totiž startuje na www.t-music.cz soutěž o padesát lístků na koncert Snoop Dogga. Získat vstupenky nebude nic obtížného, bude stačit jen prokázat trochu umělecké invence. Od prvního července sledujte portál t-music.cz.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Soutěž

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34