t-music zve na festival hip hopu Rock The Bells

Nejslavnější světový festival hip hopu míří poprvé do České republiky. Přehlídka toho nejlepšího z urban music v čele s Nas, Mos Def, De La Soul, Scratch, Supernatural, EPMD, Pharcydese objeví v Praze 31. října. T-Mobile jako partner festivalu přichystal pro své zákazníky řadu příjemných překvapení, včetně soutěže o lístky či vstup do zákulisí.

Tak jako je Hip Hop Kemp synonymem pro největší akci tohoto žánru v Evropě, je Rock The Bells naprostou jedničkou na celém světě. Tento vyhlášený festival až dosud mohli na vlastní kůži poznat jen fanoušci v zámoří. Symbolické zvony se rozezní 31. října večer v Tesla Aréně (bývalá T-Mobile Aréna). Fanoušci hip hopu se mají na co těšit – na pražské scéně se představí hned šestice velkých amerických jmen: Nas, Mos Def z Black Star, Pharoahe Monch, EPMD, De La Soul a Pharcyde.

t-music navíc nabízí všem zákazníkům T-Mobile možnost získat volné lístky nebo exkluzivní vstupy do zákulisí. Stačí se zapojit do SMS soutěže a zodpovědět jednoduchou vědomostní otázku. Soutěž je určena jen pro zákazníky T-Mobile a všichni zájemci o volňásky by si měli pospíšit, neboť hra o 50 lístků a 10 vstupů do zákulisí končí již tento pátek 17. října.

V den konání pak na všechny fanoušky hip hopu budou čekat dárky od t-music v podobě plakátů, samolepek či fotek z mobilu. Kdo se na festival nedostane, neměl by si nechat ujít listopadová vydání hitparády t-music chart, ve které se objeví reportáž z festivalu a rozhovory s jednotlivými interprety.

Diskuze (1) Další článek: RDS-TMC: Jaký vysílač naladit?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Festival, Aréna

Určitě si přečtěte