t-music zve na festival hip hopu Rock The Bells

Nejslavnější světový festival hip hopu míří poprvé do České republiky. Přehlídka toho nejlepšího z urban music v čele s Nas, Mos Def, De La Soul, Scratch, Supernatural, EPMD, Pharcydese objeví v Praze 31. října. T-Mobile jako partner festivalu přichystal pro své zákazníky řadu příjemných překvapení, včetně soutěže o lístky či vstup do zákulisí.

Tak jako je Hip Hop Kemp synonymem pro největší akci tohoto žánru v Evropě, je Rock The Bells naprostou jedničkou na celém světě. Tento vyhlášený festival až dosud mohli na vlastní kůži poznat jen fanoušci v zámoří. Symbolické zvony se rozezní 31. října večer v Tesla Aréně (bývalá T-Mobile Aréna). Fanoušci hip hopu se mají na co těšit – na pražské scéně se představí hned šestice velkých amerických jmen: Nas, Mos Def z Black Star, Pharoahe Monch, EPMD, De La Soul a Pharcyde.

t-music navíc nabízí všem zákazníkům T-Mobile možnost získat volné lístky nebo exkluzivní vstupy do zákulisí. Stačí se zapojit do SMS soutěže a zodpovědět jednoduchou vědomostní otázku. Soutěž je určena jen pro zákazníky T-Mobile a všichni zájemci o volňásky by si měli pospíšit, neboť hra o 50 lístků a 10 vstupů do zákulisí končí již tento pátek 17. října.

V den konání pak na všechny fanoušky hip hopu budou čekat dárky od t-music v podobě plakátů, samolepek či fotek z mobilu. Kdo se na festival nedostane, neměl by si nechat ujít listopadová vydání hitparády t-music chart, ve které se objeví reportáž z festivalu a rozhovory s jednotlivými interprety.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Festival, Aréna

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34