t-zones: Fotbalové zpravodajství z EURA a soutěž o originální trička

Na portálu t-zones můžete nyní najít bezplatné i placené zpravodajství z fotbalového EURA a také novou soutěž, díky níž lze vyhrát originální tričko.

EURO 2008 zdarma pod drobnohledem všech zákazníků

Navštívíte-li wapový portál t-zones, hned v hlavním menu narazíte na ikonku „ME ve fotbale“, kde můžete zcela bezplatně surfovat a zjišťovat si program EURA včetně neustále aktualizovaných výsledků, sledovat on-line přenosy fotbalových utkání, číst si zprávy národního týmu s komentáři hráčů a trenérů či informace ze zákulisí.

Jestliže vás neláká přístup na wap, můžete také využít jeden z následujících tematických SMS nebo MMS balíčků. Cena jednoho balíčku je 49 Kč po celou dobu šampionátu a balíčky lze libovolně kombinovat.

Název balíčkuSMS balíčekMMS balíček
Český tým++CESI++MMSCESI
České zápasy živě++ZAPASY++MMSZAPASY
Dění na šampionátu++EURO++MMSEURO
Veškeré objednací zprávy posílejte na telefonní číslo 4616, cena za SMS dle tarifu

Stáhněte Java hru a získejte originální tričko

Každý padesátý uživatel portálu, který si stáhne do svého telefonu java hru „Worms 2008“, získá originální tričko s tématikou této oblíbené hry. Cena hry je 89 Kč a to včetně poplatku za datový přenos. Objednávku můžete uskutečnit zde. Soutěž trvá do 8. června, podrobné podmínky najdete tady.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, EU

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5