T-zones: Videozóna je plná novinek

Mobilní operátor T-Mobile připravil novinky v sekci videozóna na portálu t-zones. Videozóna je služba, která umožňuje zákazníkům sítě T-Mobile přehrávat videa, hudbu či sledovat internetovou televizi. Nyní je videozóna nově řazena do 6 přehledných kategorií (t-music Jukebox, Hudba, Zábava, Zpravodajství, Sport, Erotika) s možností využití výhodného měsíčního předplatného.

Cena za přehrání jednoho klipu nebo 15 minut sledování internetové televize je účtována sazbou v rozpětí od 5 do 50 Kč. Také lze získat výhodné předplatné do videozóny ve dvou variantách, každá z nich stojí měsíčně 99 Kč:

  • Předplatné Basic- zahrnuje vše kromě erotiky a služby Jukebox
  • Předplatné Erotika- zahrnuje veškerou erotiku, včetně erotické tv

Videozónu je možné navštívit pomocí internetu, prostřednictvím wapu na portálu t-zones v sekci „Obrázky, Video“ a dále „Videozóna“ nebo také prostřednictvím speciální aplikace nainstalované do mobilního telefonu, což je nejrychlejší způsob.

Za přenos dat při sledování klipu pomocí mobilu již neplatíte, více informací a seznam podporovaných telefonů je k dispozici zde.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34