T68i a MMS - vyjádření Sony Ericsson

Do redkace jsme obdrželi vyjádření českého zastoupení společnosti Sony Ericsson k problému při přijímání MMS zpráv, o kterém jsme informovali v naší bleskovce.

" SonyEricssonT68i je patrně nejpoužívanějším MMS mobilním telefonem na světě. To dokládá i fakt,že byl použit při uvádění a testování všech MMS služeb v první polovině tohoto roku u všech operátorů zavádějících tuto službu v různých částech světa. Je třeba zdůraznit, že se u žádného operátora problémy s používáním služby MMS s telefonem SonyEricsson T68i nevyskytly – tento telefon totiž ve všech parametrech vyhovuje předepsaným standardům MMS. Podle našich informací se zmíněné problémy vyskytují pouze v síti jediného operátora v ČR – společnosti Eurotel. Na vině je nekorektní implementace MMS centra, která nereflektuje parametry mobilního telefonu SonyEricsson T68i a zasílá MMS zprávy ve formátu konkurenčního telefonu, přestože toto MMS centrum okamžitě po odeslání notifikace na mobilní telefon zjistí, že jde o SonyEricsson T68i. MMS centrum Eurotelu však odmítne aktualizovat profil T68i, který je dle standardu volně dostupný na internetu a který okamžitě po odeslání notifikace rovněž od telefonu dostane zpět.

Z výše uvedeného vyplývá, že příčinou tohoto chování telefonu není jeho vada, ale nekorektní implementace MMS služby u zmíněného operátora. SonyEricsson již informoval o tomto nedostatku provozovatele služby a rovněž poskytl všechny podklady a znalosti pro co nejrychlejší vyřešení problému, které je v zájmu nejen všech uživatelů mobilního telefonu SonyEricsson T68i, ale i společnosti SonyEricsson. "

Diskuze (60) Další článek: Nevěřím svým očím podruhé: Doom na Nokii 7650!

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, MMS, Son

Určitě si přečtěte