Tajné: první fotka 5Mpx Sony Ericssonu

Mnozí očekávali, že Sony Ericsson představí na 3GSM kongresu svůj nový elitní fotomobil, který by měl rozlišení fotoaparátu 5MPx a stal by se novým králem řady Cyber-shot. Ale nestalo se tak. Nicméně se už dlouho šušká, že Sony Ericsson takový telefon skutečně připravuje pod kódovým označením Sophia.

Klepněte pro větší obrázek

Spekulace nově rozvířila fotografie jednoho čínského serveru, která údajně nového krále fotomobilů zachycuje. O pravosti fotografie se vedou dlouhé diskuze, stejně tak o připravovaném oficiálním představení. Optimisté tvrdí, že se dočkáme už začátkem března.

O další technické specifikace Sophie se toho moc neví. Celkem s jistotou se mluví o podpoře HSDPA, spekulace se vedou kolem podpory Wi-Fi. Osobně ještě doufám v přítomnost nového operačního systému Symbian UIQ 3.1, který sice představil na 3GSM kongresu Sony Ericsson, ale prvním telefonem s tímto novým systémem je Motorola Z8.

Témata článku: Sony, Smartphony, Ericsson, Son, První fotka, Fotka

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

10.  12.  2017 | Láska Jan | 33

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14