Také Honor se sveze na bezrámečkové vlně. Chce trumfnout konkurenci

S pondělní premiérou Huawei Mate 10 to pro letošek neskončí, ještě jednu zajímavou novinku ukáže dceřiný Honor. Stane se tak na tiskové konferenci 5. prosince v Londýně a podle teaseru se Honor sveze na vlně bezrámečkových smartphonů. Grafika naznačuje dvojitý fotoaparát a integraci umělé inteligence (tedy procesor Kirin 970). Jakékoliv další podrobnosti však chybí.

Silueta na pozvánce vypadá působivě, ale na kolik odpovídá skutečnému produktu? Předvánoční premiéry jsou pro Honor už tradiční, většinou nejde o produkty, které by se měly dostat na trh ještě ten stejný rok, spíše jde o koncepty, které se dívají dále do budoucnosti. Loni to byl Honor Magic.

Co vlastně je „umělá inteligence v mobilu“?

Via GSM Arena

Diskuze (13) Další článek: Razer představí v listopadu první herní smartphone. Známe základní specifikace

Témata článku: Honor, Bezrámečkový displej, Spekulace, Fotoaparát, Umělá inteligence, Kirin, Tisková konference, Uživatelské prostředí, Krycí sklo, Teaser, Stejný rok, Zajímavá novinka, Honor Magic, Řešený šuplíček, Použité sklo, GSMArena, Zajímavý způsob, Vlna, Zapnutý displej, Inteligence, Skutečný produkt, Současný smartphone, Vnitřní prostor, Dvojitý fotoaparát, Sklo

Určitě si přečtěte