Také O2 chystá speciální zpravodajství z fotbalového Eura

Před několika dny jsme přinesli informace o fotbalovém zpravodajství u mobilního operátora T-Mobile. Nyní přichází na řadu také O2, kde rovněž můžete být neustále v obraze a neplatit za to ani korunu. Za prohlížení wapového portálu O2 Active se několik měsíců neplatí, takže v kategorii „Zprávy“ naleznete veškeré informace o fotbalovém šampionátu. Jestliže požadujete raději zpravodajství formou zasílaných zpráv, připravil pro vás operátor dva speciální informační balíčky.

První balíček přináší SMS/MMS aktuální zpravodajství o českém týmu a jeho výsledcích. V průběhu každého zápasu, kdy bude v akci náš tým, obdržíte SMS zpravodajství o aktuálním průběhu kopané. Jakmile zápas skončí, na váš mobil dorazí MMS zpráva, která bude obsahovat nejen výsledek zápasu, ale také několik zajímavostí či fotografií z průběhu utkání. Aktivaci tohoto kombinovaného zpravodajství provedete zasláním jediné textové zprávy ve tvaru A MECESI na telefonní číslo 999888.

Kompletní zpravodajství ze šampionátu je již název druhého fotbalového balíčku. Během všech zápasů budete dostávat aktuální informace formou textových zpráv, po skončení zápasů obdržíte na telefon MMS zprávu s výsledky a zajímavostmi, a vše dovrší večerní multimediální zpráva, která bude obsahovat stav všech odehraných zápasů a změny v sestavách jednotlivých týmů. Tento balíček se rovněž aktivuje formou SMS zprávy, která musí tentokrát být ve tvaru A MEFOTBAL a její odeslání se uskuteční taktéž na číslo 999888.

Za aktivaci vybraného balíčku zaplatíte pouze jednorázovou částku 50 Kč, žádné další poplatky se poté již neúčtují. Balíčky lze libovolně kombinovat. Po skončení fotbalového šampionátu dojde k automatické deaktivaci. Pokud budete chtít deaktivaci provést dříve, je nutné odeslat textovou zprávu v podobném tvaru jako při aktivaci, pouze počáteční písmenko „A“ zaměňte za „D“. Při ruční deaktivaci vám nebude vrácena výše uvedená částka za aktivaci.

Témata článku: Operátoři, O2, EU

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1