Také Opera Mobile 9.5 pro Windows Mobile má zpoždění, naštěstí jen dva dny

Není to tak dávno, co jsme nepřinesli zrovna potěšující zprávu pro všechny dychtivé majitele smartphonů se Symbianem čekající na novou betu mobilního prohlížeče Opera Mobile 9.5. Norský vývojář tehdy na svém blogu oznámil, že práce na symbianové verzi se protahují a datum vydání aplikace není dosud známo. Při té příležitosti ale uklidnil majitele zařízení s Windows Mobile, na která měla být oficiální verze mobilní Opery zveřejněna 15. července. Nestalo se tak a nyní přichází další vysvětlování.

Podle blogu My Opera se někdy věci nedaří tak, jak člověk očekává. Dvojnásob to platí v oblasti softwarového vývoje. Inženýři den před plánovaným uvedením objevili několik bugů a i když se jedná teprve o beta verzi programu, u níž se nějaké ty chybičky očekávají, Opera se rozhodla, že opravám věnuje ještě dva dny navíc a datum uvedení aplikace se tak posouvá na 17. července.

Zajímavé přitom je, že Opera Mobile 9.5 už byla vypuštěna mnohem dříve společně s komunikátorem HTC Touch Diamond. Někteří uživatelé ji dokonce z přístroje „vypreparovali“ a dali na různých fórech k dispozici ke stažení. Znamená to tedy, že majitelé Diamondů používají Operu s chybami? Nakolik jsou závažné, že kvůli nim muselo být posunuto datum uvedení volně šiřitelné verze?

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Zpoždění, HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch Diamond, Mobil m, Opera, Mobil, Windows Mobile

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 414, týden smíšených pocitů. Má cenu koupit Essential? Uspěje Snapdragon v počítačích?

Týden mobilně 414, týden smíšených pocitů. Má cenu koupit Essential? Uspěje Snapdragon v počítačích?

10.  12.  2017 | Holčík Tomáš, Kůžel Filip, Láska Jan, Cmar Jozef | 1

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

10.  12.  2017 | Láska Jan | 33