Také Samsung má svůj iPhone. Je skvělý, jen neumí telefonovat

Má skoro všechno jako Apple iPhone: širokoúhlý displej (428 × 240 bodů), elegantní design, skvělé a intuitivní dotykové ovládání, 8 GB paměti, hudební i videopřehrávač, jediné hardwarové tlačítko na čelní ploše, pracuje na výšku i na šířku. Grafika jeho uživatelského prostředí připomíná možná spíše LG Pradu. Je tedy Samsung Yepp YP-P2 novou telefonní modlou? Ne, bohužel ne, vůbec totiž nemá telefonní modul… To je velká škoda, při rozměrech 100 × 52 × 9 milimetrů a hmotnosti 79 gramů by mohl pořádně zahustit konkurenci v tomto velice atraktivním segmentu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dvě barevná provedení bohužel pouze hudebního korejce

Pro úplnost dodám, že Yepp disponuje technologií Bluetooth, má pokročilé funkce diktafonu, hlasitý reproduktor a FM rádio. O kvalitě přehrávané hudby svědčí certifikát SRS WOW. Způsob ovládání si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Diskuze (10) Další článek: Odpověď Sony Ericssonu na iPhone v očích fanoušků

Témata článku: Samsung, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Telefon

Určitě si přečtěte