Také u O2 mobil na splátky

Tento měsíc jsme vás informovali o možnosti zakoupit nový mobilní telefon na splátky u Vodafonu. Splátky u tohoto operátora jsou bez navýšení a platí pro nové i stávající zákazníky. Noví zákazníci si ovšem kromě telefonu musí aktivovat jeden z paušálních tarifů. Zjišťovali jsme, zda obdobnou nabídku nenabízí také ostatní dva naši mobilní operátoři, ale uspěli jsme jen z 50 %, protože T-Mobile na splátky neprodává vůbec.

U O2 si ale mobil na splátky zakoupit můžete, jenže zaplatíte „nějaké navýšení“. Podle sdělení operátora infolinky se může splátková nabídka jednotlivých prodejen lišit. Před návštěvou značkové prodejny je proto dobré prvně do ní zavolat a informovat se na konkrétní způsob splácení.

Při koupi mobilu na splátky si musíte zároveň pořídit jeden z paušálních O2 tarifů, jinak nelze nákup uskutečnit. Prodej na splátky probíhá pouze prostřednictvím značkových prodejen, tedy nikoliv přes zákaznickou linku.

Témata článku: Operátoři, O2, Mobil

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14