Takový Samsung chceme taky

Klepněte pro větší obrázekSamsung v těchto dnech uvádí na trh novinku v podobě nadupaného modelu SPH-V4300. Bohužel jen na korejský trh. Novinka vychází z telefonu s označením SCH-V410, o kterém jsme psali už dříve.

Své pocity můžeme jako obvykle vyjádřit pouze tesklivým "ach jo". Vkusné véčko se prezentuje jako MP3 mobil, proto jsou ovládací tlačítka přehrávače rovnou na přední straně. Vnitřní paměť má pro účely dlouhého poslechu 96 MB, k dispozici jsou i paměťové karty SD. Displej dokáže zobrazit 260 000 barev. Polyfonní vyzvánění zvládne až 64hlasů. 

Aby toho nebylo dost, otočný digitální fotoaparát nabízí 1,3 megapixelu a dokáže fotit v rozlišení 1280 x 1024 bodů. Nahrávat můžete i video. Všechno se vešlo do mobilu o hmotnosti sto gramů. Samsung s LG už dokonce plánují 3mpx mobily, první kousky by měly přijít v polovině roku. V té době se u nás možná poprvé setkáme s megapixelovým mobilem. Hezký den přeji.

Diskuze (18) Další článek: Sdružení obrany spotřebitelů proti balíčkům Eurotelu a T-Mobilu

Témata článku: Samsung


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62